Polityczna zemsta i kneblowanie krytyki ruchu LGBT / VIDEO

Polscy homoaktywiści przykładem zachodnich działaczy próbują kneblować usta tych, którzy krytykują ich poczynania i odważnie nazywają rzeczy po imieniu. Sprawa 16 aktywistów, którzy pozwali Kaję Godek za nazwanie homoseksualizmu zboczeniem potwierdza, że tolerancja, o jakiej często mówią, to fikcja.

Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina, odniósł się do sprawy w rozmowie na kanale Chrobry Szlak. Podkreślił problem upolitycznienia polskich sądów. „Kiedyś orzekały po lini moskiewskiej, teraz orzekają po lini tęczowo-brukselskiej” – stwierdził. W ustnym uzasadnieniu do wyroku sądu padło nieobecne w polskim systemie prawnym sformułowanie „mowa nienawiści”, które używane jest przez lewicowo-tęczowych aktywistów do szantażowania tych, którzy mówią prawdę na temat destrukcyjnego wpływu ideologii LGBT. Zwycięstwo obywatelskiej inicjatywy Stop LGBT, której inicjatorem jest Fundacja Życie i Rodzina, to ogromny krok ku hamowaniu propagandy LGBT w polskiej przestrzeni publicznej. Agresja homoaktywistów jest niewątpliwie polityczną zemstą za srogą porażkę, jaką ponieśli w październikowym głosowaniu w Sejmie.

Krzysztof Kasprzak:

W tej sprawie chodzi o polityczną zemstę i kneblowanie możliwości jakiejkolwiek krytyki ruchu LGBT, homoaktywizmu i homoaktywistów. I to jest prawdziwa intencja i prawdziwe dno tej sprawy. Wiadomo, że jest to skierowane w stronę Kai Godek, która stoi na czele tej konserwatywnej kontrofensywy, która się w Polsce od wielu lat odbywa.”

Aktywiści LGBT pozwali Kaję Godek

Przypomnijmy sprawę: w 2018 r. w telewizji Polsat News, Kaja Godek wypowiadała się na temat referendum aborcyjnego w Irlandii. Podczas rozmowy z dziennikarką sprzeciwiła się określaniu Irlandii jako kraju katolickiego i rozwinęła wątek homoseksualnego premiera Irlandii. W kontekście homoseksualizmu padło słowo „zboczenie”. 16 aktywistów urażonych tymi słowami pozwało Kaję Godek, ale przegrali sprawę w sądzie pierwszej instancji. Złożyli jednak apelację i w lutym 2022 r. sąd apelacyjny stanął po stronie LGBT wydając ideologiczny wyrok nakazujący ponowne skierowanie sprawy do I instancji.

Polecamy całą rozmowę z Krzysztofem Kasprzakiem:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.