Poznań. Wulgarni zwolennicy aborcji atakują pro-liferów / VIDEO

Aktualnie dostępne na polskim rynku preparaty przeciw Sars-CoV-2 zostały opracowane przy użyciu linii płodowych z aborcji. Jako pro-liferzy nie możemy przejść obojętnie wobec tego faktu, dlatego organizujemy pikiety i publiczne różańce w intencji wycofania szczepionek skażonych aborcją. Podczas różańca odbywającego się przy Dworcu Głównym w Poznaniu, modlących się pro-liferów zaatakowali wulgarni zwolennicy aborcji.

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina bardzo często muszą mierzyć się z atakami ze strony popierających zabijanie nienarodzonych dzieci. Pokazywanie prawdy o tym, jak wygląda aborcja i jej ofiary nie podoba się tym, dla których nienarodzone dzieci to tylko „zlepek komórek” i płód. Nie chcą przyjąć do wiadomości, że aborcja zabija ludzi. Gdy ktoś staje w obronie nienarodzonych, jest to dla nich pretekstem do drwin, ataków, agresji i poniżania pro-liferów. Jedna z takich sytuacji miała ostatnio miejsce w Poznaniu.

Zobacz video: Zwolennicy aborcji zaatakowali wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina

Morderczy biznes

Mimo wszystko wiemy, że prawdę o aborcyjnym ludobójstwie trzeba pokazywać. Kłamliwa propaganda szerzona przez aborcyjnych aktywistów powoduje, że zbrodnia aborcji bywa traktowana jak normalny zabieg medyczny.. Ta manipulacja ma swoje przyczyny – przede wszystkim finansowe. Niestety, każdego roku miliony bezbronnych dzieci zabijane są rękami aborterów, a nawet własnych matek, które dały się namówić na zakup morderczych tabletek poronnych. To wszystko ma miejsce przede wszystkim dlatego, że aborcja to świetny biznes.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.