Posłowie, ratujcie nas przed homopropagandą! Ruszyła akcja „Zadzwoń do posła”

Tysiące Polaków podpisało się pod obywatelskim projektem ustawy StopLGBT. Teraz wyborcy chcą, by posłowie poparli ustawę zakazującą homopropagandy. Ruszyła akcja „Zadzwoń do posła”.

9 sierpnia 2021 r. w imieniu tysięcy obywateli, złożyliśmy do Sejmu podpisy pod projektem ustawy #StopLGBT. Projekt ten hamuje propagandę homoseksualną w przestrzeni publicznej. Realizuje konstytucyjną zasadę ochrony rodziny w ustawie “Prawo o zgromadzeniach”, precyzuje przepisy dotyczące profanacji, wzmacnia ochronę godła i barw narodowych, stanowi tamę dla żądań homomałżeństw i homoadopcji. 

kaja godek
Kaja Godek i wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina składają podpisy Polaków do Sejmu

Polacy chcą Polski wolnej od szkodliwej ideologii gender

Liczne parady i marsze środowisk LGBT, wulgarne i agresywne wystąpienia homoaktywistów na ulicach polskich miast, profanacje symboli narodowych i katolickich, ośmieszanie ludzi wierzących oraz demoralizacja dzieci i młodzieży – to wszystko bardzo niepokoi Polaków, dlatego tak licznie podpisywali się pod projektem #StopLGBT. Teraz jest czas, by postawić tamę dla ekspansji tej szkodliwej ideologii w Polsce. Dość promowania homoseksualizmu i transseksualizmu w przestrzeni publicznej! Dość seksualizacji i demoralizacji najmłodszych. Dość rekrutacji młodzieży do politycznego ruchu LGBT! Dość domagania się legalizacji małżeństw jednopłciowych i adopcji dzieci przez pary homoseksualne! Konstytucja RP w art. 18. stanowi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Aktywista LGBT przemawia do młodzieży zgromadzonej na tzw. marszu równości / Piła

Wyborcy oczekują poparcia przez posłów projektu #StopLGBT

We wrześniu lub październiku odbędzie się I czytanie obywatelskiego projektu ustawy #StopLGBT. Każdy parlamentarzysta stanie przed wyborem: poprzeć ochronę rodziny oraz obronę przed profanacjami w przestrzeni publicznej, czy stanąć w jednym rzędzie z wulgarnymi i agresywnymi aktywistami LGBT, którzy rodzinę chcą zniszczyć. Wyborcy oczekują od posłów stanowczego opowiedzenia się po stronie nadrzędnej wartości jaką jest normalna rodzina nakierowana na dobro dzieci.

Zadzwoń do posła i powiedz mu, by głosował za #StopLGBT

Uruchomiliśmy stronę www.zadzwondoposla.pl Znajduje się tam lista posłów wraz z telefonami, mailami i adresami biur poselskich. Dzwoń, pisz lub wybierz się osobiście na rozmowę i powiedz, czego chcesz od posła. To niewielki wysiłek, ale niezwykle potrzebny, by parlamentarzyści dostali instrukcje do działania wprost od obywateli. Wybierz formę kontaktu, jaka najbardziej Ci odpowiada i działaj!

tekst: Faustyna Rewucka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.