Posłowie blokują #ZatrzymajAborcję, obrońcy życia ich rozliczają – pikieta w Gliwicach

Pikieta w Gliwicach #ZatrzymajAborcję

Na dwa miesiące przed wyborami parlamentarnymi wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina intensyfikują działanie informujące wyborców o obłudzie polityków. Mieniący się obrońcami życia posłowie partii rządzącej przez ostatnie cztery lata nie zrobili nic, aby zapewnić każdemu człowiekowi prawną ochronę życia od poczęcia. Był czas apeli i próśb, teraz przyszedł czas rozliczeń z niespełnionych obietnic.

Posłowie Bożena Borys-Szopa i Grzegorz Matusiak mają szczególne „zasługi” w blokowaniu projektu #ZatrzymajAborcję. Poseł Borys-Szopa przez ponad pół roku blokowała projekt nie pozwalając na to, aby go procedowano. Następnie zrzuciła go do podkomisji, którą kieruje poseł Matusiak. #ZatrzymajAborcję znajduje się w sejmowej zamrażarce do dzisiejszego dnia. Podkomisja nie zebrała się ani razu. Prawnej ochrony życia nie uchwalono. Każdego dnia zabijana jest trójka nienarodzonych dzieci. Bierność polityków oznacza w tej sprawie rzeź niewiniątek. Tylko w latach 2016-2018 zamordowano 3231 bezbronnych maluszków, których jedyną „winą” było to, że podejrzewano u nich chorobę lub niepełnosprawność, że poczęte zostały z gwałtu. Z każdym też dniem liczba zabitych rośnie!

Wolontariusze fundacji udali się do Gliwic, skąd w jesiennych wyborach startuje poseł Borys-Szopa. Za pomocą plakatu informującego o bezczynności pani poseł względem ochrony życia pokazywali tamtejszym mieszkańcom prawdę na temat aborcji. Miejscem pikiety było duże skrzyżowanie w centrum miasta, gdzie przechodziło dużo osób, przejeżdżało także wiele samochodów. Zarówno kierowcy, jak i piesi, przypatrywali się banerowi, wielu z nich wyrażało poparcie dla akcji poprzez uniesienie kciuka do góry. Niektórzy w zadumie czytali informację o tym, że poseł Borys-Szopa blokowała projekt, po czym odchodzili. Dla niektórych fakty te były szokujące, nie wiedzieli bowiem, że partia rządząca nie dotrzymała obietnicy i nie wprowadziła prawnej ochrony życia od poczęcia.

Akcja ta miała na celu uświadomienie wyborców, dla których wprowadzenie ochrony życia od poczęcia jest sprawą fundamentalną, o losie projektu, który ma ratować nienarodzone, chore dzieci. Proliferzy nie będą ustawać w działaniu, kolejna pikieta w Gliwicach już niebawem!

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.