Posłanko Rusecka, giną dzieci! Pikieta w Wieliczce

15 lipca 2020 małopolscy wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina udali się do Wieliczki, by pod biurem poselskim Urszuli Ruseckiej przypomnieć o czekającym na rozpatrzenie projekcie #ZatrzymajAborcję. W trakcie pikiety poprowadzono modlitwę w intencji polityków. Modliliśmy się o siłę, odwagę i potrzebne łaski dla obecnie sprawujących władzę, a jeśli tych cech politykom zabraknie, to o nowych polityków, którzy usłyszą wreszcie niemy krzyk nienarodzonych. Urszula Rusecka – posłanka PiS –  jest przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, a na stanowisku zastąpiła przedstawicielkę skrajnej lewicy Magdalenę Biejat. Jeśli nie ruszy do działania, by ratować dzieci, będzie jasne, że zmiana przewodniczącej była iluzoryczna i Rusecka utożsamia się raczej z ruchem proaborcyjnym niż ze swoimi konserwatywnymi wyborcami.

Pikieta przebiegała spokojnie. Z kolejną wrócimy już niedługo. Jeśli chcesz działać w obronie życia w Małopolsce, napisz na kontakt@zycierodzina.pl. Czekamy na Ciebie!

Tekst: Dariusz Zawadzki

***

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.