Poseł Anna Schmidt wspiera bezkarność aborcjonistów

Poseł Anna Schmidt

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Schmidt jako Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania nie chce, by dzieci nienarodzone były traktowane równo. 7 marca 2023 r. zagłosowała przeciw ustawie zwiększającej ochronę życia poczętego.

Nagłaśniamy sprawę haniebnego głosowania, jakie miało miejsce w Sejmie podczas pierwszego czytania obywatelskiego projektu ustawy „Aborcja to zabójstwo”. Głosami 300 odrzucono ustawę, która miała uniemożliwić działalność tzw. podziemia aborcyjnego, promowanie zabijania dzieci w przestrzeni publicznej i tzw. “turystyki aborcyjnej”. Niestety posłowie, również ci z partii rzekomo prawicowych, stanęli po stronie morderców nienarodzonych. Wśród nich była również posłanka Anna Schmidt.

W Jarosławiu zorganizowaliśmy pikietę informującą mieszkańców o tym, że ich lokalna poseł Anna Schmidt wspiera bezkarność aborcjonistów.

Więcej o kampanii Sejm bez aborterów na stronie: www.sejmbezaborterow.pl

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.