Polityk nie chce płacić!

27 stycznia br. sąd w Jastrzębiu-Zdroju uniewinnił obrońców życia, którzy informowali społeczeństwo o tym, że poseł Krzysztof Gadowski z Platformy Obywatelskiej głosował przeciwko ustawie z 2013 roku, która miała na celu wprowadzenie ochrony życia nienarodzonych dzieci.

Przedstawiciel Platformy Obywatelskiej uważa, że zostało zszargane jego dobre imię. W opinii proliferów dotkliwszy był zwrot kosztów poniesionych przez oskarżonych z tytułu ustanowionego przez nich obrońcy z wyboru.

Czy ktoś, kto głosuje przeciw życiu nienarodzonych może posiadać dobre imię? Kadencja obecnego sejmu trwa, poseł Gadowski już niedługo będzie miał możliwość naprawienia swojego błędu sprzed 4 lat i zagłosowania za życiem. Czy zdecyduje się na taki krok?

Póki co Krzysztof Gadowski złożył apelację od wyroku. 29 maja odbyła się pierwsza rozprawa w trybie odwoławczym. 12 czerwca sąd skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia. Oznacza to, że proliferzy będą dalej ciągani po sądach.

O rozwoju sytuacji będziemy informowali na bieżąco.

Marek Grygierek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.