Politycy za aborcją – ich wyborcy oburzeni

Politycy za aborcją

Niemałym zaskoczeniem dla wielu wyborców jest zderzenie się z faktem, iż politycy, którym zaufali, są hipokrytami i głosują przeciw życiu. Z pewnością wpłynie to na decyzje podejmowane przy urnach w najbliższych wyborach.

Nazwiska posłów, którzy w marcu odrzucili ustawę „Aborcja to zabójstwo” zwiększającą ochronę życia w Polsce i dającą narzędzia do walki z tzw. podziemiem aborcyjnym, pokazujemy podczas pikiet kampanii „Sejm bez aborterów”. Na banerach pojawili się także politycy, którzy w ostatnim czasie podejmują dodatkowe działania w kierunku zwiększania dostępu do aborcji lub przywrócenia starych regulacji sprzed wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2020 r. Są wśród nich między innymi Premier Mateusz Morawiecki oraz Minister Zdrowia Adam Niedzielski. Wyborcy nie kryją swojego oburzenia widząc, co wyprawiają politycy, którzy deklarowali, że są pro-life. Nie potrzebujemy w Sejmie posłów paktujących z aborcjonistami i działających na szkodę najbardziej bezbronnych dzieci. Hańba tym, którzy mając wszelkie możliwe narzędzia, nie robią nic, by ratować dzieci przed brutalną śmiercią z rąk aborterów. Tacy posłowie nie godni, by być posłami kolejnych kadencji.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.