Pokazujemy to, co aktywiści LGBT chcą ukryć

Przez Polskę przetaczają się kolejne marsze tzw. „równości” organizowane przez aktywistów LGBT. W zalewie homopropagandy i wszechobecnej cenzury w mediach, zarówno tych społecznościowych jak i tradycyjnych my stajemy na ulicach polskich miast by pokazać prawdę.

Lobby LGBT intensyfikuje działania, by przekonać do swoich postulatów coraz większą liczbę osób, szczególne młodych. Używa do tego m.in. marszów tzw. „równości”, które dla uczestników mają być formą dobrej zabawy, miejscem do nieskrępowanego wyrażania siebie, demonstracji swoich poglądów i preferencji seksualnych. Wolność, równość, tolerancja i miłość – atrakcyjnie brzmiące hasła są wabikiem dla tych, którzy nie znają prawdy o tym, co kryje się za ruchem LGBT oraz jakie konsekwencje niesie z sobą homoseksualny styl życia. Organizatorzy parad rekrutują młodzież do swoich szeregów, by jeździli z nimi na marsze i byli ambasadorami ruchu LGBT. 

Pedofile w kręgach LGBT

Homoaktywiści robią wszystko, by rozkręcić modę na LGBT  i osiągnąć swoje polityczne cele. My natomiast robimy wszystko, by pokazać prawdę, którą oni próbują zakrzyczeć. Podczas parad wolontariusze Fundacji stają z bannerami, które przedstawiają m.in. fakty o pedofilii w kręgach LGBT.

Na bannerach Fundacji widnieją sylwetki osób skazanych za molestowanie seksualne dzieci, gwałty, znęcanie się, a nawet zabójstwa. Wszystkie te osoby były aktywnymi homoseksualistami. Wiele z tych zbrodni dokonały przy udziale swoich partnerów seksualnych. Są wśród nich m.in. znany gej James Rennie, były szef organizacji LGBT Youth Scotland, oraz Neil Strachan (zarażony wirusem HIV), który należał do gangu pedofilów w Edynburgu. Obydwaj mają na koncie wielokrotne gwałty na kilkunastomiesięcznym dziecku.

Kolejny przykład to lesbijki Rosana Candido i Kacyla Damasceno. Brutalnie wykastrowały syna jednej z nich, a potem, gdy dziecko spało, zamordowały je wielokrotnie dźgając nożem. Jest też para gejów: Peter Truong i Mark Newton, którzy molestowali oraz wynajmowali do gwałcenia innym gejom swojego adoptowanego syna. Na liście homopedofilów znajduje się również Robert Mikelsons, który przez lata pracował w Holandii jako opiekun do dzieci w przedszkolu. Dzieci te molestował i gwałcił. Ponadto wraz ze swoim homopartnerem Robertem van Olffenem nagrywał filmy pornograficzne z udziałem dzieci i dystrybuował je do szajki pedofilskiej na całym świecie. Kolejna lesbijska para – Rachel Trefla i Nyomi Fee zostały skazane za znęcanie się nad 3 chłopcami (biologicznymi dziećmi Racheli z poprzedniego związku) oraz za torturowanie i zabicie jednego z nich – dwuletniego Liama. 

Lobby LGBT promuje wynaturzenia

To tylko niektóre z przykładów patologii wśród reprezentantów LGBT, które pokazujemy podczas ulicznych pikiet. Ta wiedza jest nie na rękę tym, którzy dbają o propagandowy wizerunek homoseksualistów. Jednak to właśnie lobby homoseksualne promuje wynaturzenia i postuluje powszechne wprowadzanie programów, które są w istocie propedofilskie. Postulat adopcji dzieci przez pary jednopłciowe to jedno ze sztandarowych haseł, które pojawia się na homoparadach i w przemówieniach homoaktywistów. To lobby nie jest zainteresowane ochroną dzieci przed wykorzystaniem seksualnym, wręcz przeciwnie – to przecież aktywiści LGBT tak silnie protestują przeciwko ustawie, którą wprowadziły Węgry – a która to przewiduje zaostrzenie kar dla pedofilów. Na marszach LGBT coraz częściej można spotkać małe dzieci przyprowadzane ku uciesze uczestników parady.

Mówimy STOP demoralizacji!

Jako Fundacja Życie i Rodzina działamy, by przeciwdziałać wykorzystaniu dzieci i demoralizacji młodzieży przez środowiska LGBT. Chcemy pokazywać prawdę tym, którzy jeszcze jej nie poznali. Musimy zatrzymać tą agresywną ekspansję 6-kolorowej ideologii, która wciąga dzieci i młodzież w świat dewiacji. Wiemy, że do tego są teraz potrzebne odpowiednie zmiany prawne, dlatego 9 sierpnia 2021 w imieniu obywateli złożyliśmy do Sejmu RP projekt ustawy #StopLGBT, która hamuje propagandę homoseksualną w przestrzeni publicznej. Realizuje konstytucyjną zasadę ochrony rodziny i stanowi tamę dla żądań homomałżeństw i homoadopcji.

tekst: Faustyna Rewucka

W zalewie kłamstwa – mówimy prawdę! Kontrmanifestacja Fundacji Życie i Rodzina do krakowskiej parady LGBT. [galeria]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.