Pokazaliśmy prawdę o haniebnych praktykach w toruńskim szpitalu!

Pikieta #ZatrzymajAborcję pod toruńskim szpitalem

Kolejna pikieta #ZatrzymajAborcję pod Szpitalem na Bielanach w Toruniu za nami. W niedzielę 4.08.2019 r. zgromadziła ok. 20 osób (spotykamy się w 1 i 3 niedziele m-ca), które pokazywały ludziom zmierzającym do szpitala prawdę o haniebnych i odrażających praktykach, jakie mają tam miejsce.

Niedługo po jej rozpoczęciu pojawiło się dwóch aktywistów lewicy wykonując serię zdjęć. Ktoś zadzwonił ze skargą na policję i osoby trzymające bannery zostały spisane przez funkcjonariuszy – formalność do jakiej wolontariusze są przyzwyczajeni. Dwukrotnie obrażono nas słownie.

„Jeśli nie ma ataków znaczy to, że nic dobrego się nie dzieje ” – rzekł do współbraci św. Ignacy Loyola, gdy go zapytali, czemu chodzi smutny skoro wszystkie sprawy idą bezproblemowo. Ataki są więc dowodem skutecznego działania! Dowodów dostarczają nam znajomi księża spowiednicy, jak również inni ludzie, którzy dzięki ulicznym pikietom antyaborcyjnym ratują dzieci poczęte i otrzymują odwagę do opowiadania się za życiem w swoim środowisku.

Kolejna pikieta przed toruńskim szpitalem już 18 sierpnia!

Agnieszka Szumilas

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Pikieta #ZatrzymajAborcję pod toruńskim szpitalem

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.