Pilne! Trzaskowski zabiera biuro Fundacji. Potrzebna pomoc

Miasto Stołeczne Warszawa wymówiło umowę najmu na lokal będący siedzibą Fundacji Życie i Rodzina. Budynek przy ul. Ogrodowej 28/30 idzie do remontu i zostanie oddany do bezpłatnego zakwaterowania Ukraińców. Do końca grudnia musimy wyprowadzić się z Ogrodowej i szybko znaleźć oraz przygotować nowe miejsce. Presja czasu, wysokie ceny czynszów oraz konieczność wyposażenia biura to ogromne, nieplanowane wydatki finansowe dla Fundacji.

Przed nami konieczność poniesienia wysokich kosztów – wynajmu, dostosowania i urządzenia nowego lokalu, a także koszty przeprowadzki. Musimy też dokonać zmiany adresu rejestrowego Fundacji w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w innych instytucjach, z których korzystamy (np. bank, urzędy, sądy, w których toczą się nasze sprawy).

Zaważając na bardzo krótki czas, jaki mamy na przeprowadzkę i na zebranie odpowiedniej ilości funduszy na ten cel, jesteśmy zmuszeni prosić o wsparcie i pomoc Przyjaciół i Sympatyków Fundacji Życie i Rodzina. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę, która wesprze nas w tej nieoczekiwanej, trudnej sytuacji. Jesteśmy zdeterminowani, by dalej działać na polu walki ze zbrodnią aborcji i z zagrażającą dzieciom i młodzieży ideologią LGBT. Jednak nie jest to możliwe bez miejsca, z którego możemy koordynować działania wolontariuszy na terenie całej Polski, dlatego pomoc naszych Przyjaciół jest tak bardzo teraz potrzebna.

Działania Fundacji są zależne od ludzi dobrej woli. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy jest dla nas ogromnie trudna. Zostaliśmy zaskoczeni decyzją prezydenta Warszawy na sam koniec intensywnego roku inicjatyw w obronie życia – tuż przed złożeniem do Sejmu projektu ustawy „Aborcja to zabójstwo”. Nie mieliśmy w planach tak dużych wydatków na koniec roku. Chcemy pokonać te trudności, ale nie będzie to możliwe bez pomocy darczyńców. Czasu jest bardzo mało, dlatego bardzo prosimy o pomoc już teraz.

POMÓŻ TERAZ!

Przelew tradycyjny

Fundacja Życie i Rodzina
ul. Wolska 84/86 lok. 418
01-141 Warszawa
tytułem: Darowizna na cele statutowe

…z Polski

47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

…z zagranicy

PL 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
Kod SWIFT: BIGBPLPW

Szybkie płatności Tpay
[give_form id=”15900″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.