Pikieta edukacyjna o LGBT pod szkołą

Fundacja Życie i Rodzina kontynuuje akcję edukacyjno-informacyjną o LGBT pod lubelskim “Zamoyem”. Prawda o LGBT jest tak straszna, że niektórym trudno ją przyjąć.

Fundacja Życie i Rodzina od kilku miesięcy regularnie organizuje pikiety pod szkołą w Lublinie, w której pedagodzy indoktrynują uczniów ideologią LGBT. Na banerach pokazujemy ofiary ideologii LGBT oraz ofiary przestępców seksualnych ze środowiska LGBT. Mimo, iż wszystkie umieszczone na banerach informacje są faktami, które można sprawdzić w internecie, są tacy, którym trudno jest uwierzyć w prawdę – prawdę o tym, jak zdeprawowane i destrukcyjne jest środowisko LGBT.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.