Petycja do Prezydenta Dudy: Prezydencie, ratuj życie dzieci!

pałac prezydencki w warszawie słoneczny dzień

To ważna petycja do Prezydenta Dudy. W Sejmie są cztery ustawy o aborcji i któraś z nich może być wkrótce uchwalona. Żądamy weta do każdej ustawy, która mogłaby poszerzyć dostęp do zabijania dzieci.

Znowu próbuje się wyjąć spod prawa tych, którzy sami nie mogą się bronić. Do Sejmu złożone zostały aż cztery poselskie projekty poszerzające dostęp do mordowania dzieci. Są one niezgodne z Konstytucją i ignorują wyroki Trybunału Konstytucyjnego chroniące życie. Przyjęcie którejkolwiek z tych ustaw będzie oznaczać masowy wyrok na nienarodzonych. Tymczasem Konstytucja stanowi, że Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Dwukrotnie zasadę tę potwierdzał Trybunał Konstytucyjny. Ustawodawca nie może szukać możliwości zabijania jeszcze większej liczby dzieci. Jest to postępowanie nie tylko wbrew prawu, ale również wbrew woli milionów Polaków, którzy podpisali się w ostatnich latach pod ustawami w obronie życia.

Podpisz petycję do Prezydenta Dudy o zawetowanie wszystkich ustaw poszerzających dostęp do aborcji. Bądź głosem dzieci nienarodzonych, które same nie mogą się bronić. Nie pozwól, aby podnoszono rękę na niewinnych.

Petycję do Prezydenta Andrzeja Dudy można podpisać online pod poniższym linkiem:

Prezydencie, ratuj życie poczętych dzieci!

Można też podpisać się na formularzu papierowym, który jest do pobrania tutaj:

My, którzy już się urodziliśmy, mamy obowiązek bronić słabszych, zagrożonych zabiciem w łonach matek. Koniecznie podpisz petycję online. Następnie prześlij ją dalej. Wydrukuj kartę i zbierz podpisy wśród osób, które nie dotrą do niej w Internecie. Wypełnione karty wyślij na adres widoczny pod tabelą na podpisy.

Ratuj życie dzieci!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.