Petycja: Niedzielski, przeproś i odejdź z polityki

Adam Niedzielski nie powinien sprawować funkcji Ministra Zdrowia. Kilka miesięcy temu nachalnie promował „szczepionki” związane z aborcją. Żadna z nich nie powstałaby, gdyby nie cierpienie i śmierć konkretnych dzieci. Już samo stosowanie takich preparatów jest nieetyczne, a co dopiero zmuszanie do tego innych ludzi. Bez prawa do życia żadne inne prawa nie mają racji bytu. Piszemy do Adama Niedzielskiego, aby przeprosił i natychmiast odszedł z polityki.

Link do petycji: https://twojepetycje.pl/petycja/niedzielski-przepros-i-odejdz-z-polityki

To nie wszystko. Gdy po wybuchu wojny ukraińsko-rosyjskiej, do Polski wjeżdżała fala obywateli Ukrainy, Fundacja Życie i Rodzina rozpoczęła wśród imigrantek kampanię informującą, że w Polsce aborcja jest nielegalna, a osoby, które aborcję proponują, należy zgłaszać na Policję. Minister Zdrowia nie tylko nie wsparł działań pro-life, choć wynikałoby to z jego obowiązków, ale próbował je udaremnić! Fundacja otrzymała pismo z żądaniem, aby informować, kiedy w Polsce można wykonać aborcję… Równocześnie nie przeprowadzono żadnej kontroli działań organizacji aborcyjnych, prowadzących swoje kampanie śmierci. Niedzielski żądał od Fundacji działań wbrew celom statutowym, chciał, by organizacja pro-life, popularyzowała aborcję!

Adam Niedzielski nie próżnuje. W swoim resorcie zwołał specjalny zespół, którego celem jest wypracowanie norm, kiedy w Polsce można zabijać dzieci przy rozciągnięciu przesłanki o zagrożeniu życiu i zdrowia kobiety. W praktyce jest to próba obejścia dwóch wyroków TK (z 1997 i 2020) oraz wprowadzenia aborcji na życzenie. Jest to kpina z miliona Polaków, którzy podpisali ustawę #ZatrzymajAborcję i chcieli ochrony życia!

Podpisz petycję: Niedzielski, przeproś i odejdź z polityki

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.