Para lesbijek oskarżona o morderstwo uciekła z aresztu

Brutalne morderstwo w Teksasie. Amerykańska prasa donosi o ucieczce z aresztu pary lesbijek. Kobietom postawiono zarzuty morderstwa młodej mieszkanki Seattle. Mimo, że próbowały się ukryć przed wymiarem sprawiedliwości, a później umyślnie tuszowały dowody zbrodni, sąd zgodził się, by areszt odbywały w domu.

Na tropie morderców

Ciało 23-letniej Mariseli Botello-Valadez zostało znalezione w leśnym obszarze niedaleko Dallas w Teksasie dopiero po pół roku od jej zaginięcia. Okazało się, że została zadźgana ostrym narzędziem. Analiza połączeń telefonicznych doprowadziła policję do 50-letniej Niny Marano i jej 8 lat starszej „żony” Lisy Dykes. W domu lesbijek natomiast śledczy natknęli się na dywan, który nosił ślady intensywnego czyszczenia. Najwyraźniej oskarżone bardzo się starały, ale mimo tego nie udało im się usunąć na dobre śladów krwi – analiza potwierdziła, że była to krew zamordowanej Mariseli.

Para lesbijek oskarżona o morderstwo uciekła z aresztu
Zamordowana Marisela Botello

Zuchwała ucieczka

Marano i Dykes już przed znalezieniem ciała wyjechały na Florydę, próbując zawczasu ukryć się przed policją. Nic im to nie dało, bo wkrótce trafiły do aresztu z zarzutami morderstwa i tuszowania dowodów. Po wpłaceniu kaucji miały odbywać areszt domowy z bransoletkami śledzącymi na kostkach. Przez 7 miesięcy faktycznie tak było, jednak w dzień Bożego Narodzenia 2021 roku odcięły obie bransoletki. To, że policja odkryła ich zniknięcie dopiero 10 dni później może oznaczać, że oskarżone miały dość czasu by zniknąć. W tym czasie funkcjonariusze bezskutecznie próbowali nawiązać kontakt telefoniczny, SMSowy czy mailowy. Zaskakujące jest, że nikt nie próbował sprawdzać w domu Marano i Dykes czy rzeczywiście tam są. Policja tłumaczy to zaniechanie brakami kadrowymi w okresie okołoświątecznym. W tej chwili nie wiadomo gdzie się znajdują oskarżone lesbijki. W areszcie natomiast nadal przebywa Charles Beltran, z którym była widziana Marisela po raz ostatni. To w jego samochodzie znaleziono później ślady jej krwi.

Pytania bez odpowiedzi

Rodzina Mariseli cierpi po stracie. Ciotka zamordowanej dziewczyny w rozmowie z prasą zadała istotne pytanie: dlaczego sąd zezwolił im wyjść za kaucją skoro były oskarżone o tak poważne przestępstwo i swoim wcześniejszym zachowaniem udowodniły, że mogą uciec? Dokonały strasznego czynu, za który być może uda im się uniknąć odpowiedzialności.

Para lesbijek oskarżona o morderstwo uciekła z aresztu
Przyjaciele Mariseli Botello zorganizowali czuwanie ku pamięci zamordowanej.

Niewygodna prawda

Przedstawiciele lobby LGBT oczywiście nie wspomną o tej historii, bo jest dla nich niewygodna. Świat jest zły, bo nie lubi lesbijek i gejów, jak głosi homopropaganda. Mówienie prawdy odbierane jest jako dyskryminacja i mowa nienawiści. Zakłamanie przejawia się także w homofobicznej mistyfikacji, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Homoseksualiści uważają, że są nieakceptowani i prześladowani, więc wymuszają współczucie i zastraszają tych, którzy pokazują prawdę o patologii jaka u nich występuje.

Tekst: Klara Kamińska


Zobacz też:

5-letni chłopiec zamordowany przez proaborcyjne lesbijki

Gej gwałcił i molestował nawet dwuletnie dzieci

Para lesbijek okaleczyła i zamordowała 9-letniego chłopca

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.