Para lesbijek okaleczyła i zamordowała 9-letniego chłopca

Ta sprawa wstrząsnęła Brazylią: Para lesbijek okaleczyła i zamordowała 9-letniego Rhuana . Jedną z nich była matka chłopca, a drugą jej homoseksualna partnerka.

1 czerwca 2019 roku aresztowano 27-letnią Rosanę Cândido oraz jej rok starszą kochankę Kacylę Damasceno Pessao. Te dwie lesbijki w brutalny sposób okaleczyły i zamordowały 9-letniego Rhuana. Szczegóły są przerażające – chłopiec został przez nie wykastrowany przed śmiercią, obdarty ze skóry, a jego ciało poćwiartowane, a nawet grillowanie na ogniu!

Matka wszystko zaplanowała

Rhuan mieszkał z dziadkami ze strony ojca, kiedy został porwany przez matkę Rosanę. Już w 2014 roku Rosana straciła prawa do opieki nad dziećmi na rzecz swojego byłego męża. Rosanę Cândido regularnie torturowała syna fizycznie i psychicznie. Matka zaplanowała uprowadzenie syna i ucieczkę razem ze swoją partnerką Kacylą. Ojciec chłopca, Maycon Douglas Lima de Castro, który sprawował opiekę nad dzieckiem, kiedy się zorientował, że chłopca nie ma, zgłosił jego zaginięcie na policję. Jednak kobiety ukrywały się na tyle skutecznie, że nie odnaleziono ich aż do czasu odkrycia morderstwa.

Para lesbijek okaleczyła i zakatowała 9-letniego chłopca
Rosana Cândido i Kacyla Damasceno Pessao ujęte przez policję

Makabryczna zbrodnia

Młodsza siostra Rhuana powiadomiła policję o tym, że to matka i jej partnerka zabiły chłopca. Wszczęto wtedy intensywne poszukiwania, które zakładały między innymi opublikowanie wizerunków poszukiwanych w telewizji. To przyniosło efekt – zgłosiła się grupka dzieci, które podczas gry w piłkę widziały jak kobiety ze zdjęć umieszczają dużą walizkę w kanale. Gdy kierowane ciekawością dzieciaki otworzyły pakunek, wypadła z niego głowa Ruana z wbitym w nią nożem i kawałki jego rozczłonkowanego ciała. Policjanci po sprawdzeniu makabrycznego znaleziska odkryli jeszcze dwa plecaki wypełnione częściami zwłok w domu Rosany i Kacyli.

Ostatecznie ustalono, że Ruan otrzymał 11 ciosów nożem od swojej matki po tym jak Kacyla próbowała go uśpić przykładając szmatkę nasączoną acetonem do jego twarzy. Gdy jeszcze żył, odcięły mu głowę, a potem usuwały z niej skórę, by utrudnić rozpoznanie. Jak gdyby tego było mało, próbowały wyłupić mu oczy. Stwierdzono ponadto, że szczątki były nadpalone – według zeznań oskarżone próbowały je spalić na grillu, jednak zrezygnowały gdy zapach okazał się zbyt silny.

Para lesbijek okaleczyła i zamordowała
Rhuan, zamordowany syn Rosany Candido

Brutalne okaleczenie dziecka

Co może być gorsze od tak strasznej śmierci i późniejszego sprofanowania zwłok? Odkryto, że przez ostatni rok swojego życia Ruan najprawdopodobniej cierpiał ciągły ból spowodowany wykastrowaniem. Matka odcięła mu genitalia i próbowała zszyć rany używając prymitywnych sposobów. Co więcej, podjęła nieudane próby stworzenia Ruanowi czegoś w rodzaju pochwy.

Chłopiec został w potworny sposób okaleczony i zabity. Żaden zdrowy, normalny człowiek nie mógłby dokonać takich potwornych czynów. Morderstwa pary lesbijek nie usprawiedliwiają ani nienawiść, jaką do ofiary odczuwała matka ani to, że „przypominał jej byłego męża”, który rzekomo dopuszczał się wobec niej przemocy. Rosana i Kacyla już nigdy nie wyjdą z więzienia. Ich łączna kara pozbawienia wolności wynosi 129 lat.

Tekst: Klara Kamińska


Inne makabryczne historie z udziałem homoseksualistów opisywaliśmy już wcześniej: Homoseksualista, dyrektor organizacji LGBT kierował siatką pedofilów, Gej Matthew Scully-Hicks katował i zamordował adoptowaną dziewczynkę, Koszmar chłopca adoptowanego przez gejów – gwałcili go przez kilka lat, Gej gwałcił i molestował nawet dwuletnie dzieci


Projekt ustawy StopLGBT przeszedł pierwsze czytanie w Sejmie i głosami większości posłów został skierowany do dalszych prac w komisji. Podpisz petycję – wezwij posłów do poparcia (również na dalszych etapach procedur legislacyjnych)

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.