Ostatnie pikiety kampanii „Sejm bez aborterów” na Śląsku

kampanii "Sejm bez aborterów"

Mateusz Morawiecki, Bożena Borys-Szopa, Szymon Giżyński, Stanisław Szwed, Kazimierz Matuszny, Grzegorz Puda, Przemysław Drabek, Małgorzata Pępek – oni wszyscy sprzyjają aborterom!

W ostatnich tygodniach kampanii „Sejm bez aborterów” prowadziliśmy intensywną akcję pikietową w całej Polsce, m.in. na Śląsku. Lokalne oddziały Fundacji organizowały zgromadzenia publiczne m.in. w Częstochowie, Tarnowskich Górach, Pszczynie i Zabrzu. Nasze banery prowokowały przechodniów do rozmów, a zdjęcia ofiar aborcji poruszały ludzi. Wiele osób pierwszy raz dowiadywało się, że ich poseł zagłosował przeciw życiu!

Podczas pikiet kampanii “Sejm bez aborterów” pokazywaliśmy twarze polityków, którzy sprzyjają aborcjonistom. Akcja miała na celu uświadomienie ludziom, którzy posłowie nie działają na rzecz ochrony życia, a wręcz przeciwnie – swoimi działaniami blokują zmiany prawne, które powstrzymałyby rozprzestrzenianie się zbrodni aborcji. Kampania z racji zbliżających się wyborów dobiega końca. Pełna lista wszystkich posłów, którzy głosowali przeciw ustawie „Aborcja to zabójstwo” znajduje się na stronie SejmBezAborterow.pl Ta lista pomoże podjąć dobre decyzje przy urnach wyborczych. Politycy, którzy pozwalają na zabijanie dzieci, nie są godni zasiadać w Sejmie.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.