Oskarżona Justyna W. chce dalej pomagać w zabijaniu dzieci

14 lipca 2022 r. odbyła się druga rozprawa Justyny W., aktywistki Aborcyjnego Dream Teamu oskarżonej o pomocnictwo w aborcji i posiadanie w celu wprowadzenia do obrotu produktów leczniczych (tabletek poronnych) bez stosownego pozwolenia. Rozprawa została odroczona do 14 października 2022 r. z powodu niestawienia się świadka.

Justyna W. po przesłuchaniu w sądzie udzieliła wywiadu. Przed kamerami ubolewała nad tym, że straciła czas przychodząc na rozprawę, bo zamiast tego mogłaby, jak to ujęła, „wspierać osoby w aborcjach”. Dodała również „moje koleżanki przez ten czas pomogły kolejnym 20 osobom”. W czym? W… zabiciu dzieci! Zapowiedziała, że zaraz po wyjściu z sądu „odpali telefon aborcyjny”.

Oskarżonej towarzyszyły aktywistki z Aborcyjnego Dream Teamu. Jedna z nich – Natalia Broniarczyk – pokazując dziennikarzom tabletki poronne rzuciła bezczelnie: „to nie jest narzędzie zbrodni, to jest narzędzie uwolnienia.” Druga spuentowała: „My robimy 94 aborcje dziennie i nie przestaniemy tego robić.”

Jesteśmy głosem ofiar

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina pojawili się przed Sądem Okręgowym w Warszawie, by pokazać swój sprzeciw dla działalności takich osób, jak Justyna W. i wstawiać się za ofiarą tej i wszystkich innych aborcji. Aborcjoniści robią wszystko, by pomijać fakt człowieczeństwa poczętych dzieci oraz to, że to właśnie one są prawdziwymi ofiarami „wyboru”.

aktywistki Aborcyjnego Dream Teamu

Zatrzymać zabijanie dzieci

Jak widać, buta aborcjonistów jest wielka. Wiedzą, że w łatwy sposób mogą obejść polskie prawo i wykorzystać luki, by prowadzić swoją morderczą działalność. Przyczyniają się do bestialskiego uśmiercania tysięcy dzieci rocznie. Nie kryją się z tym, ale wręcz się tym faktem przechwalają.

Sprawa Justyny W. ukazuje palący problem – konieczność doprecyzowania przepisów tak, by można było zatrzymać rozprzestrzenianie się aborcyjnej propagandy i mordowania nienarodzonych przez takie osoby jak Justyna W. i jej koleżanki. Aborcję trzeba zatrzymać. Dlatego apelujemy o włączanie się w trwającą zbiórkę podpisów pod Inicjatywą Ustawodawczą „Aborcja to Zabójstwo”. Karty do podpisów i wszelkie informacje znajdują się na stronie aborcjatozabojstwo.pl

aktywistki Aborcyjnego Dream Teamu

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.