Ojciec płacze za abortowaną córeczką!

Ojciec płacze za abortowaną córeczką

Aborcja to zbrodnia. Zbrodnia na dziecku, które ginie z rąk oprawców. Co jednak z mężczyznami? Tymi, których dzieci są mordowane? Gdzie oni są? Czy cierpią? Czy myślą o swoich dzieciach? Przecież są w pełni ojcami. Czy tylko kobiety powinny walczyć z aborcją? Czy może głoś mężczyzn, naturalnych obrońców rodziny powinien głośno wybrzmieć?

Klementyna nie żyje. Jej zrozpaczony ojciec płacze za abortowaną córeczką. Nie powstrzymał matki przed zabiciem ich dziecka. Pyta: czy moja Klementyna nie była człowiekiem?

Posłuchaj głosu walecznego ojca!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.