O okrucieństwie aborcji przed Wigilią

Wolontariusze lubelskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina są świadomi, jakim bestialstwem jest dokonywana na niewinnych nienarodzonych dzieciach aborcja. Dlatego też postanowili jeszcze raz przypomnieć mieszkańcom Lublina, właśnie w przeddzień tak rodzinnego spędzania czasu, jakim jest Wigilia i Boże Narodzenie – że w wyniku aborcji są zabijane dzieci.

Zorganizowana w przedpołudniowych godzinach pikieta przyciągała uwagę tak licznych przechodniów, którzy uzupełniali przedświąteczne zakupy na odbywającym się przed ratuszem bożonarodzeniowym kiermaszu, jak i lokalnych mediów. W czasie akcji miał miejsce incydent pomiędzy… przechodniami, wśród których jedni – ojciec z córką – opowiedzieli się za słusznością naszej pikiety, a inni – mężczyzna z synem – byli stanowczo przeciwko pokazywaniu ofiar aborcji. Ostra wymiana zdań skończyła się odejściem tych ostatnich.

Aborcja jest absolutną odwrotnością świąt Bożego Narodzenia. Ta pierwsza jest okrutnym zabiciem niewinnego dzieciątka, to drugie jest rodzinnym i radosnym świętowaniem narodzenia również niewinnego Dzieciątka. W Polsce i jedno i drugie uważa się za właściwe, słuszne i potrzebne. Jak długo jeszcze pozwolimy na panowanie takiego absurdu? Kiedy popierający aborcję przestaną być hipokrytami?

Prezentujemy również krótki film z lubelskiej pikiety:

Pikieta w Lublinie

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.