Nie przestaniemy pokazywać zdjęć ofiar aborcji

Pomimo porażek w kilku innych miastach, m.in. w Warszawie i Krakowie, aborcjoniści dalej próbują cenzurować debatę na temat aborcji. Chcą, by aborcja była wykonywana i dostępna bez ograniczeń, ale żeby nie pokazywać ludziom, jak wyglądają jej skutki. Tymczasem Fundacja Życie i Rodzina nie przestanie pokazywać zdjęć ofiar aborcji.

Aborcjoniści z Lublina chcą cenzurować prawdę o aborcji

Teraz w Lublinie działacze lewicy próbują zablokować możliwość umieszczania w przestrzeni publicznej banerów i billboardów przedstawiających zdjęcia z aborcji. W tym celu grupa aborcjonistek związana m.in. z KOD-em, utworzyła komitet inicjatywy uchwałodawczej „Stop drastycznym treściom” i złożyła projekt uchwały w radzie miasta Lublina. Nie przeszkadza im jednak, że te drastyczne rzeczy dzieją się na codzień w szpitalach.

Pokazywaliśmy, pokazujemy i będziemy pokazywać

Nie będziemy przestrzegać uchwały, której domagają się zwolennicy zabijania nienarodzonych, bo jest to niezgodne z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej i fundamentalnym prawem człowieka do życia. Dalej będziemy pokazywać zdjęcia ofiar aborcji. Wiemy, że sumienia aborcjonistów są niepokojone tymi zdjęciami, ale na to jest tylko jedna rada – przestańcie zabijać dzieci i przestańcie domagać się prawa do ich zabijania! Nikt nas nie zaknebluje – pokazywaliśmy, pokazujemy i będziemy pokazywać prawdę o zbrodni na niewinnych dzieciach.

Nie przestaniemy pokazywać zdjęć ofiar aborcji
Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina na pikiecie antyaborcyjnej

Aborcja zabija również kobiety

Uczestniczki tzw. Czarnych marszy i Strajku Kobiet głośno i wulgarnie domagają się legalizacji aborcji, przedstawiając ją jako panaceum na problemy kobiet i symbol wolności. Tymczasem fakty pokazują, że aborcja oprócz tego, że zabija dzieci, zabija również matki. Ostatnio ofiarą aborcji stała się jej zwolenniczka – lewicowa działaczka Maria del Valle González López, która walczyła o legalizację aborcji w Argentynie. Zmarła po dokonaniu aborcji, mając zaledwie 23 lata. Co opisywaliśmy w artykule: Legalna aborcja zabija.

Będziemy ujawniać kto korzysta ze zbrodni

Nie będziemy tolerować kłamstw, zastraszania i prób blokowania działań pro-liferów ze strony aborcjonistek. Nieustannie będziemy przypominać, że aborcja jest mordowaniem bezbronnych dzieci. Będziemy również ujawniać, kto i do czego wykorzystuje zbrodnię aborcji – tak jak pokazujemy, że firmy farmaceutyczne w procesie opracowywania i produkcji szczepionek używają linii komórkowych z abortowanych dzieci. Te szokujące fakty opisywaliśmy w artykule: Wyprodukowane na zbrodni.

– Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina

Nie przestaniemy pokazywać zdjęć ofiar aborcji
Banner pokazujący związki szczepionek z aborcją

Obejrzyj video: Aborcyjny amok pod Ministerstwem Zdrowia

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.