„Nie możecie tego pokazywać!” – A wykonywanie aborcji pani nie przeszkadza?

Ostatniego dnia stycznia odbyła się w Lublinie pikieta antyaborcyjna. Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina przypomnieli mieszkańcom stolicy Lubelszczyzny, że w tym pięknym mieście w imię prawa także są zabijane nienarodzone dzieci – w Szpitalu Klinicznym nr 4. W latach 2011-2015 z rąk aborterów zginęło tam 11 dzieci.

Według danych publikowanych przez Ministerstwo Zdrowia na temat realizacji Ustawy o planowaniu rodziny i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, liczba aborcji w województwie lubelskim rośnie. We wszystkich przypadkach, od 2011 do 2016 r., zabijanie dotyczy dzieci podejrzanych o chorobę bądź upośledzenie.

W trakcie pikiety przypominaliśmy, że w komisjach czeka projekt #ZatrzymajAborcję, który ma uratować dzieci przed śmiercią. A że potrzeba pokazywania ofiar aborcji i mówienia o jej metodach świadczy choćby odbiór pikiety przez przechodniów. Jeden ze spacerowiczów krzyknął, że nie można pokazywać „takich rzeczy”. Pokazywanie prawdy uwiera, mordowanie dzieci już nie.

W czasie pikietowania jak zwykle znalazło się także wielu ludzi, którzy na działania Fundacji spojrzeli bardzo przychylnie. Pewien starszy pan podszedł do nas i pogratulował każdemu wolontariuszowi z osobna. Inni przyglądali się z uznaniem. To pokazuje, że choć zło jest krzykliwe, nie brakuje ludzi dobrej woli skłonnych do walki o prawa najmniejszych.

Jeżeli pragniesz dołączyć do Fundacji, zapraszamy! 24 lutego w Lublinie odbędzie się kurs dla obrońców życia, na który serdecznie zapraszamy LINK.

Izabela Durma

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.