Nie damy zakrzyczeć prawdy – kolejna pikieta w Lublinie

Lublin regularnie wychodzi na ulice z prawdą. W każdy poniedziałek można spotkać wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina pod ratuszem. Wczoraj stanęli ze zdjęciem z aborcji, aby pokazać brutalną i niemiłą dla oka prawdę. Niemniej trzeba ją pokazywać, bo to ratuje życie najbardziej bezbronnych – nienarodzonych dzieci!

Pogoda była wiosenna, więc po placu przed lubelskim ratuszem spacerowało wiele osób. Mogły one zobaczyć i usłyszeć prawdę o procederze aborcyjnym. Wolontariusze spotkali się ze zrozumieniem zarówno przechodniów, jak i policjantów, którzy towarzyszyli pikiecie.

To, że banner porusza sumienia udowodniła reakcja jednej z przechodzących kobiet, która nie omieszkała krzyczeć na wolontariuszy przez 10 minut, nie słuchając ich odpowiedzi i argumentów. Według niej zdjęcie które pokazali było straszne.

„Zgadzamy się z nią w całej rozciągłości – aborcja jest straszna. Aborcja to straszne morderstwo, w wyniku którego życie traci niewinne i bezbronne dziecko. Z tym przekazem wychodzimy na ulicę i będziemy wychodzić dopóki aborcja nie stanie się czymś nie do pomyślenia.” – mówią wolontariusze Fundacji.

antyaborcyjna pikieta w Lublinie
antyaborcyjna pikieta w Lublinie
antyaborcyjna pikieta w Lublinie
antyaborcyjna pikieta w Lublinie

tekst: Laura Lipińska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.