Nauka contra… pączki. KPH ośmiesza się w dyskusji

W odpowiedzi na wystawę „Stop Dewiacji”, którą 20 lutego postawiliśmy w Lubartowie, Kampania Przeciw Homofobii zorganizowała kontrakcję. Dotychczas jedynym „argumentem” środowisk LGBT była agresja i przemoc – wystawa była niejednokrotnie niszczona. Tym razem jednak organizacja zapowiedziała odpowiedź „humorystyczną”, choć w rzeczywistości była ona „ośmieszająca”.

Przedstawiciele wspomnianej organizacji postanowili bowiem… przekupić mieszkańców Lubartowa kilkoma darmowymi pączkami. Miały one stanowić twardy dowód na nieprawdziwość treści zawartych na banerach wystawy. Zatem wielka akcja odpowiadająca na wystawę Stop Dewiacji okazała się być w rzeczywistości kilkoma osobami biegającymi przez chwilę po placu Rynku w Lubartowie dla efektu – weź pączka i pokochaj nas, przecież nieważne, że nie mamy argumentów. A rozmowa, którą obiecywali? Cóż, łatwiej sączyć ideologię, kiedy zamknie się komuś usta – w tym przypadku dosłownie.

Nieporadność działaczy LGBT jest wręcz porażająca – lubartowska akcja pokazuje, że nie potrafią odnieść się rzeczowo do przedstawionych przez nas danych. Mieszkańcy Lubartowa niekoniecznie dali się nabrać na tak pustą akcję – świadczą o tym komentarze choćby na lokalnym portalu lubartów24.pl.

Niebawem wystawa stanie w kolejnych miastach. Zamiast słodyczy wolimy mówić prawdę.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.