Muzeum LGBT już wkrótce w Warszawie

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię zdegenerowanej subkultury LGBT. Cieszę się, że to trzecie takie muzeum w Europie, ale cieszę się również dlatego, że opowiada ono o tożsamości tego miasta – mówiła w trakcie konferencji prasowej wiceprezydent Warszawy Aldona Machnowska-Góra.

Co znajdzie się w muzeum LGBT?

Nowa placówka będzie znajdować się przy ul. Marszałkowskiej, a jej otwarcie przewidziane jest na końcówkę września. W muzeum będzie można zobaczyć rozmaite dokumenty, świadectwa i artefakty dotyczące tęczowej „społeczności”. Część materiałów zaprezentowano już w miniony czwartek podczas konferencji prasowej. Wśród elementów wystawy znajdzie się m.in. akt nominacji poselskiej Anny Grodzkiej, znanej wcześniej jako Krzysztof Bęgowski, pierwszego transseksualisty w polskim parlamencie, a także dwunastometrowa sześciokolorowa flaga dewiantów uszyta w 2006 roku.

Tęczowa degeneracja tożsamością stolicy

Warto podkreślić słowa wiceprezydent Warszawy Aldony Machnowskiej-Góry, która wyraziła swój ogromny zachwyt planowaną placówką. Szkodliwy ruch, który w szczególny sposób krzywdzi dzieci i młodzież, nazwała tożsamością i historią miasta.

Otwarcie Queer Muzuem to kolejny przykład próby zdominowania sfery publicznej przez lobby LGBT. Co więcej, realizowanie homoideologii prowadzi do demoralizacji dzieci i młodzieży oraz do zaburzenia sfery płciowej u dorastających ludzi. Władze miasta dając przyzwolenie na powstanie placówki na cześć patologicznego ruchu, przyczyniają się do realizacji krzywdzącej agendy.

Tekst: Anna Pałczyńska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.