Modlitwa o zatrzymanie selekcji i zabijania dzieci pod Trybunałem Konstytucyjnym

Zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek 21 września o 18.00 rozpoczął się wspólny różaniec pod Trybunałem Konstytucyjnym. Kilkadziesiąt osób modliło się wspólnie z wolontariuszami Fundacji Życie i Rodzina oraz Komitetem Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcję o dobry wyrok ws. ochrony życia nienarodzonych dzieci.

Trybunał zapowiedział, że 22 października 2020 ma wreszcie zająć się sprawą tzw. aborcji eugenicznej (przewodniczącą składu sędziowskiego ma być Prezes Julia Przyłębska). Czy wyda orzeczenie i w ten sposób zrealizuje postulat miliona sygnatariuszy projektu #ZatrzymajAborcję?

Wśród modlących się dało się wyczuć nadzieję. Choć jak powiedziała Kaja Godek do zebranych: „Ta nadzieja jest ostrożna, bo przez ostatnie lata wielokrotnie byliśmy zwodzeni fałszywymi obietnicami.”

Modlitwa będzie kontynuowana

Zapowiadamy, że będziemy spotykać się co tydzień o tej samej porze, aby wspólnie się modlić. Pokażemy, że powstrzymanie aborcji jest to sprawa najwyższej wagi. Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną aby w Polsce dzieci mogły bezpiecznie się rodzić i żyć, w każdy poniedziałek o 18.00 na al. Szucha 12a w Warszawie.

Podpisz petycję

O ochronę życia dzieci zagrożonych aborcją! Petycja do Prezes TK Julii Przyłębskiej

[rl_gallery id=”6371″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.