Modliliśmy się pod Ministerstwem Zdrowia o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją

W sobotę 11 września 2021 modliliśmy się wspólnie pod Ministerstwem Zdrowia o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Przybyło wiele osób, które chciały publicznie modlić się różańcem w tej intencji.

Zgromadzeni prosili o zaprzestanie stosowania szczepionek mających jakikolwiek związek ze zbrodnią aborcji oraz o opamiętanie i nawrócenie dla czerpiących zyski polityczne i biznesowe z rozprowadzania produktów farmaceutycznych skażonych aborcją.

Taka modlitwa jest szczególnie potrzebna gdy widać, że przeprowadzana jest operacja wymuszania i szantażu, aby zaszczepić na Covid-19 jak najwięcej Polaków. Pomimo deklaracji, że szczepienie to nie jest obowiązkowe, faktycznie pod różnymi postaciami wprowadzany jest jego przymus, a osoby odmawiające poddania się szczepieniu (także z uwagi na konflikt sumienia) są dyskryminowane.

Tymczasem wszystkie szczepionki zakupione przez polski rząd mają związek z aborcją. Także szczepionki oparte na technologii mRNA – w procesie opracowywania technologii były one testowane na liniach komórkowych HEK-293 pochodzących z zabitej dziewczynki.

Każda aborcja jest zbrodnią. Użycie komórek z aborcji do produkcji szczepionek nie usprawiedliwia morderstwa na dziecku. Było ono taką samo zbrodnią jak każde inne morderstwo na niewinnym człowieku.

Wycofajcie szczepionki mające związek z aborcją!

Ludzie sumienia mają prawo do sprzeciwu wobec zbrodni i do niekorzystania z jej owoców. Aborterzy się nie krępują. Potrafią wycinać tkanki dzieci, gdy te jeszcze żyją. To bestialstwo. Dlatego przychodzimy pod Ministerstwo Zdrowia, aby modlić się o opamiętanie dla osób czerpiących zyski z owoców tamtych aborcji. A także o wycofanie z użycia wszelkich szczepionek mających jakikolwiek związek z aborcją.

Dlatego też ruszyła właśnie strona www.wycofajcie.pl. Za jej pośrednictwem można wysłać petycję o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją do Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego. Podpisz się teraz i podaj wieści dalej!

Galeria zdjęć z modlitwy pod Ministerstwem Zdrowia:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.