Minister Zdrowia za zabijaniem dzieci

Adam Niedzielski jako Minister Zdrowia pokazał już wiele swoich twarzy. W czasie ogłoszonej pandemii koronawirusa okazał się sanitarystą, zamordystą i konsekwentnym realizatorem interesów koncernów farmaceutycznych. Nie przeszkadzało mu, że jednocześnie wspiera biznes aborcyjny i doprowadza do ruiny przedsiębiorców. A teraz powołując zespół do spraw mordowania nienarodzonych potwierdza, że wciąż jest proaborcjonistą.

Na konferencji prasowej 12 czerwca 2023 r. Niedzielski ogłosił, że powołał specjalny zespół, który ma przygotować wytyczne w zakresie „procedur związanych z zakończeniem ciąży”. Właściwie chodzi o to, jak szybciej, sprawniej i więcej dzieci zabijać w majestacie prawa. Według Ministra Zdrowia mordowanie poczętych dzieci jest – o zgrozo – wyrazem troski o kobiety i realizacją praw pacjenta. Nic dziwnego, że tak łatwo przychodziło mu być twarzą kampanii promocyjnej szczepionek wyprodukowanych na liniach komórkowych z aborcji.

Podczas pikiet kampanii „Sejm bez aborterów” pokazujemy twarze posłów, którzy głosowali przeciw ustawie zwiększającej ochronę życia i uderzającej w szarą strefę, w której kwitnie handel pigułkami poronnymi i „turystyka” aborcyjna. Adam Niedzielski swoimi działaniami pokazuje, że chce poszerzać dostęp do aborcji. Dlatego i on znalazł się na banerach. Wyborcy muszą wiedzieć, na jakich ludzi głosują.

Adam Niedzielski skompromitował się jako Minister Zdrowia i nie jest odpowiednią osobą do sprawowania tej funkcji. Powinien przeprosić i odejść z polityki raz na zawsze. Dlatego ruszyła petycja, do której podpisania oraz udostępnienia zachęcamy.

Podpisz petycję: Niedzielski, przeproś i odejdź z polityki

Adam Niedzielski
Minister Zdrowia

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.