„Mięso”, czy dziecko?

Podczas kolejnej pikiety w Białej Podlaskiej, która odbyła się 23 stycznia br., jeden z mężczyzn porównał dziecko po aborcji z mięsem. – Sprzedajecie tu mięso? – zapytał i odszedł z kpiącym uśmiechem na ustach. Brutalna śmierć abortowanego dziecka nie stanowiła dla niego najmniejszego problemu, powodu refleksji, czy choćby zachowania powagi.

Nasz baner ukazywał mieszkańcom Białej Podlaskiej realia dotyczące projektu #ZatrzymajAborcję: „Projekt #ZatrzymajAborcję zamrożony. Komfort polityków kosztuje życie 3 dzieci dziennie”. Obojętność i kluczenie polityków trwa już ponad rok. Brak reakcji na projekt po tym, jak już przestali lansować się na „obrońców życia” to kpina z wyborców. Ponad 830 tys. Polaków żąda zmiany aborcyjnego prawa, wciąż dobijając się do posłów, inni z kolei domagają się konkretnych działań ze strony Trybunału Konstytucyjnego, do którego złożono wniosek o stwierdzenie niezgodności aborcji eugenicznej z konstytucją.

Niestety, zarówno Grzegorz Matusiak (PiS), odpowiedzialny za podkomisję ds. projektu #ZatrzymajAborcję, jak i Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego, są niewzruszeni losem codziennie zabijanych dzieci.

[PODPISZ PETYCJĘ do Julii Przyłębskiej!]

Jak to możliwe skoro żyjemy w czasach i klimacie praw człowieka, obrońców praw zwierząt i niedyskryminacji? Partia rządząca ma wszelkie możliwości, żeby zmienić prawo na chroniące życie. Brak działania skazuje na masakrę i śmierć kolejne dzieci.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.