Matka wyciąga córkę z transgenderyzmu

transpłciowa

Córka Erin Friday została wciągnięta w ideologię gender na lekcjach w szkole. „Ziarno zostało zasiane na tych zajęciach” – mówi Friday. Po pewnym czasie córka zaczęła twierdzić, że jest transpłciowa. Zaniepokojona matka postanowiła zainterweniować, by uratować nastolatkę.

Córka Erin zapoznała się z ideologią gender podczas zajęć z edukacji seksualnej prowadzonych w siódmej klasie. „I tak naprawdę wszyscy jej przyjaciele, było ich pięciu, siedzieli na podwórku przed moim domem i dyskutowali o tym, jakie są ich nowe zaimki” – wspomina matka. Friday była zaniepokojona językiem, jakiego używali, w tym terminem „panseksualny”, którego nie powinny znać 11-latki. Zaczęła zastanawiać się, czego jej córka uczy się w szkole. Erin uderzył fakt, że inni rodzice nie widzą tego, co się dzieje z ich dziećmi i nie kwestionują nauczania ideologii gender w szkołach.

Kiedy dziewczynka stwierdziła, że jest „trans”, Friday zaczęła podejmować zdecydowane kroki, aby uratować ją przed wejściem na dobre w transpłciowość. Zabrała córce telefon, umieściła ją w nowej szkole i starała się jak mogła pokazać nastolatce prawdę o tym, kim jest jako kobieta. Choć ten proces nie był łatwy, Friday nie poddawała się. Po około półtora roku dziewczynka przestała twierdzić, że jest transpłciowa.

Dziś, dzięki pracy grupy wsparcia dla rodziców „Nasz obowiązek”, Erin Friday pomaga innym rodzicom poruszać się w rzeczywistości skażonej ideologią gender.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.