Marsz Równości w Poznaniu. Policja chroni homolobby, szarpie protestującą kobietę

Nachalna propaganda LGBT w przestrzeni publicznej i medialnej wymaga wyraźnego i mocnego sprzeciwu. Dlatego w Poznaniu podczas tzw. marszu równości pokazaliśmy, że nie ma zgody na promowanie niebezpiecznej zarówno dla zdrowia, psychiki jak i przyszłości społeczeństwa ideologii spod znaku 6-kolorowej flagi. Poznańska policja stanęła w obronie homolobby, szarpiąc protestującą kobietę.

„Tęczowy” walec przetacza się przez Polskę. Widać to szczególnie w okresie wakacyjnym, bo wtedy odbywa się najwięcej wydarzeń promujących homoseksualny i transseksualny styl życia. W Poznaniu odbył się kolejny tzw. marsz równości. Tradycyjnie skupia on wokół siebie młodzież ogarniętą modą na bycie bi, trans, homo. Fascynacja młodych tą destrukcyjną ideologią kończy się całkowitym rozbiciem tożsamości, zagubieniem, depresją, chorobami wenerycznymi, wykorzystaniem seksualnym, a nawet okaleczeniami ciała (np. przez tranzycję). Trzeba robić wszystko, by pokazywać prawdę o środowisku LGBT.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.