Marsz Równości w Katowicach. Za ochronę parad LGBT płacą wszyscy

3 września 2022 r. przez centrum Katowic przeszedł łączony polsko-ukraiński Marsz Równości. Wydarzenie Katowice-Odessa Pride odbyło się przy licznej obstawie funkcjonariuszy Policji. Mimo, że homoseksualiści stanowią margines społeczeństwa, za ochronę parad LGBT płacą wszyscy.

W tym roku homodziałacze z Katowic połączyli się z ukraińską Dumą Odessy. To kolejny w tym roku hybrydowy marsz w Polsce. Działania Одеса Прайд na Ukrainie spotykają się od lat z kontrmanifestacjami przeciwników publicznej promocji homoseksualizmu. Zasłanianie się solidarnością z Ukrainą stało się dla polskich aktywistów LGBT sposobem na rozszerzenie zasięgu homopropagandy i próbą tworzenia swojego pozytywnego wizerunku. Jednak to wciąż te same środowiska, które w swoich szeregach mają różnego rodzaju wynaturzeńców, fetyszystów, pedofilów, satanistów oraz zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych.

Kontrmanifestacja na Marszu Równości w Katowicach

Wolontariusze Fundacji zorganizowali kontrmanifestację w pobliżu trasy parady środowisk LGBT połączoną z Publicznym Różańcem. Pokazanie sprzeciwu jest istotnym elementem walki z ekspansją ideologii LGBT. Banery, które trzymali wolontariusze przedstawiały fakty na temat przestępczości wśród homoseksualistów, m.in. historię proaborcyjnych lesbijek z Argentyny, które w bestialski sposób zabiły 5-letniego chłopca, syna jednej z nich. Na kolejnym banerze prezentowali konsekwencje praktykowania homoseksualnego stylu życia. Maszerującym homoseksualistom puszczały nerwy i na widok modlących się skandowali hasło „homofobia też zabija!”. Zupełnie nie wzruszał ich los zamordowanego przez lesbijki chłopczyka…

Marsz Równości w Katowicach
Marsz Równości w Katowicach 2022. Publiczny Różaniec Fundacji Życie i Rodzina
Marsz Równości w Katowicach
Marsz Równości w Katowicach 2022. Kontrmanifestacja Fundacji Życie i Rodzina
Marsz Równości w Katowicach

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.