Mamy oficjalne pismo: projektem „Aborcja to Zabójstwo” zajmie się Sejm

Do biura Fundacji Życie i Rodzina dotarło pismo od Marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Posłowie zajmą się projektem „Aborcja to Zabójstwo”. Pod ustawą przeciw aborcji podpisało się blisko 150 tysięcy obywateli Polski. Teraz od posłów zależy, czy w Polsce skończy się mordercza działalność aborterów.

Pismo, które dotarło do biura jest ostatecznym potwierdzeniem, że wszystkie podpisy zostały sprawdzone i zweryfikowane pozytywnie, a projekt skierowany do pierwszego czytania na sali plenarnej Sejmu.

Aborcjoniści prowadzą systemową działalność, by zabić jak najwięcej dzieci. Wykorzystując luki prawne namawiają oraz wspierają w mordowaniu. Blisko 150 tysięcy obywateli powiedziało STOP temu odrażającemu procederowi. Teraz czas, aby ustawę zatwierdzili posłowie. Pierwsze czytanie odbędzie się w Sejmie przed 28 marca 2023. Będziemy informować o wyznaczonym terminie.

„Aborcja to Zabójstwo” zajmie się Sejm

Aborcja to Zabójstwo” – o co chodzi w projekcie?

Zmiany w prawie, które wprowadza „Aborcja to Zabójstwo”, pozwolą na skuteczne ściganie tzw. „podziemia” aborcyjnego. Prokuratorzy dostaną odpowiednie narzędzia, aby w końcu móc pociągać aborcjonistów do odpowiedzialności.

Projekt doprecyzowuje i dodaje nowe przepisy, które pozwolą skutecznie karać:

– prowadzenie wszelkich infolinii aborcyjnych,

– umożliwianie tzw. „turystyki aborcyjnej”,

– osoby produkujące i rozpowszechniające materiały z instruktażem, jak samodzielnie zrobić aborcję,

– osoby namawiające do aborcji.

A co to oznacza w praktyce?

Oznacza to, że wszelkie organizacje, które przez lata zajmowały się ułatwianiem zabijania dzieci nienarodzonych, nie będą mogły tego bezkarnie robić. Pełen tekst ustawy i jej uzasadnienie można znaleźć na stronie www.AborcjaToZabojstwo.pl.

Zadzwoń do posła

Teraz od decyzji posłów zależy dalszy los tego projektu. Pamiętaj, że posłowie to pracownicy zatrudnieni do swojej pracy właśnie przez Ciebie! Twoje działanie ma znaczenieZadzwoń do swojego posła i powiedz mu, że ma poprzeć tę ustawę. Na stronie www.ZadzwonDoPosla.pl znajdziesz kontakty do biur poselskich. Działaj!

„Aborcja to Zabójstwo” zajmie się Sejm

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.