Ludzie powinni o tym wiedzieć!

Uliczne akcje Fundacji pokazują ofiary przemysłu szczepionkowego. Uświadamiają społeczeństwo, jak produkuje się szeroko reklamowane preparaty na Covid-19. Ludzie powinni znać związek szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją.

Nieświadomi zaszczepieni

Punkty szczepień, w których obywatele mogą się zaszczepić przeciwko Covid-19, organizowane są w różnych miejscach w całej Polsce. Próżno jednak szukać w takich punktach informacji na temat związku szczepionek ze zbrodnią aborcji. Te fakty są pomijane, dlatego większość osób, nawet tych, które są przeciwko zabijaniu dzieci, nie jest świadome, że przyjmuje do swojego organizmu owoc zbrodni. A ludzie powinni o tym wiedzieć!

ludzie powinni o tym wiedzieć

Zwracamy uwagę ludzi na bezbronne ofiary przemysłu aborcyjnego. Uświadamiamy, że wszystkie szczepionki przeciwko Covid-19 mają powiązania z aborcją – w fazie testów lub w podczas produkcji. Podczas akcji ulicznych spotykamy się z pozytywnymi reakcjami przechodniów. Uderzające jest przerażenie i smutek, który wyrażają nawet już zaszczepieni. Żałują, że nie wiedzieli wcześniej, deklarują, że nie przyjmą kolejnej dawki preparatu, który powstał na tak ohydnej zbrodni.

Skuteczna akcja w Rychwałdzie

Wolontariusze Fundacji byli z pikietą w Rychwałdzie, gdzie przy okazji niedawnego pikniku góralskiego zorganizowany był punkt szczepień! Wiele osób mogło, być może pierwszy raz, zderzyć się szokującymi faktami. Dzieci, którym żywcem wycinano tkanki, by przekazać materiał dla przemysłu szczepionkowego, niewyobrażalnie cierpiały! Jesteśmy im winni pamięć, a odbiorcom preparatu – dostęp do informacji. 

Zobacz VIDEO:

Podpisz petycję o wycofanie szczepionek skażonych aborcją

Wejdź na wycofajcie.pl i podpisz petycję do Ministra Niedzielskiego.

Tekst: Faustyna Rewucka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.