Lublin: jesteśmy za życiem

IMG_20160830_161636

Koniec sierpnia w Lublinie zaowocował kolejną akcją antyaborcyjną – pikietą na Placu Łokietka, przed ratuszem miejskim.

Wydarzenie przebiegało spokojnie, usłyszeliśmy wiele słów poparcia dla naszego działania. Mieliśmy również okazję usłyszeć, w jaki sposób jedna z mam tłumaczy swoim kilkuletnim dzieciom dlaczego tu stoimy i bez kłopotu odpowiada na pytanie „a co to jest aborcja?”. Nie miał tu miejsca żaden krzyk ani trauma, o wywoływanie których tak zawzięcie posądzają nas środowiska feministyczne i popierające aborcję.

Pikieta cieszyła się zainteresowaniem tym bardziej, że poza wolontariuszami z Lublina przybyli na nią działacze z Białej Podlaskiej, w której już niebawem odbędzie się kurs dla obrońców życia i rodziny.

A kolejna akcja już za tydzień, na którą zapraszamy!

 Magdalena Łońska

komórka Lublin

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.