Lekarz chciał zamordować jej dziecko, teraz ją oskarża

Pani Weronika, której historię opisywaliśmy jakiś czas temu na naszej stronie, jest znów nękana przez ginekologa – abortera ze Starogardu Gdańskiego. Młoda mama została poinformowana o tym, że po tym, jak Prokuratura wycofała się z oskarżeń, dr Piotr A. podtrzymuje oskarżenie jako prywatne. Sprawa będzie kontynuowana w sądzie.

Bohaterka naszego reportażu padła ofiarą lekarza, który po wykryciu wad u dziecka podczas badań, zaproponował jej aborcję. Gdy ta odmówiła, on nie przestał jej niepokoić i stresować. Mimo trudności pani Weronika urodziła zdrowe dziecko. Po traumie, którą przeszła w ciąży, postanowiła ostrzec inne kobiety na forum w Internecie przed tym ginekologiem. Dr Piotr A. podał ją do Prokuratury, by ukarano ją za zniesławienie.

Pani Weronika zgłosiła się do Fundacji Życie i Rodzina. Interweniowaliśmy w tej bulwersującej sprawie, dzięki czemu dzielna mama otrzymała pomoc od zespołu prawnego Fundacji, a starogardzka prokuratura po dokładnym zapoznaniu się z dokumentacją wycofała się z oskarżenia. W marcu br. na rozprawie sąd postanowił o umorzeniu pod warunkiem, że ginekolog dr A. nie podtrzyma oskarżenia w trybie prywatno-skargowym. Ten jednak poszedł w zaparte. Pod koniec czerwca wpłynęło pismo z informacją, że lekarz podtrzymał oskarżenie i sprawa będzie miała kontynuację – z oskarżenia prywatnego.

Koszmar młodej mamy wciąż trwa. A czym zawiniła kobieta, która chciała przestrzec mamy, by nie przechodziły tego co ona?

Dr A. jest przebiegły – wystąpił przeciw byłej pacjentce wtedy, gdy nie było już szans, aby jego pociągnąć do odpowiedzialności za próbę aborcji ze względu na przedawnienie (5 lat). Chce natomiast skazać tę szlachetną dziewczynę!

W Polsce seryjną aborterkę Justynę Wydrzyńską skazuje się na śmieszną karę ośmiu miesięcy prac społecznych. Tymczasem mama trójki dzieci może trafić na rok za kratki za to, że napisała w Internecie zgodny z prawdą komentarz…

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.