Krzysztof Kasprzak: Lewica przekroczyła kolejne granice. Trzeba postawić temu tamę

„Lewica przekroczyła kolejne granice: wulgarny hejt na działaczy pro-life, na Kaję Godek, szczucie, wzywanie do tego, żeby zrobić jej krzywdę. Trzeba przeciwko temu zaprotestować. Trzeba postawić temu tamę” – powiedział Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina, po pierwszej rozprawie przeciwko pro-aborcyjnej aktywistce Monice Tichy w sądzie w Szczecinie.

Zdziczenie obyczajów

22 lutego 2022 r. Monika Tichy stanęła przed sądem za swój pełen nienawiści „występ”, który miał miejsce podczas manifestacji tzw. Strajku Kobiet w Szczecinie. Pro-aborcyjna aktywistka i prezes szczecińskiej Lambdy w wulgarny sposób podżegała do nienawiści wobec obrońców życia, a w szczególności Kai Godek. 

Krzysztof Kasprzak odniósł się do sprawy Moniki Tichy podkreślając zdziczenie i hipokryzję:

Dziwię się temu zdziczeniu obyczajów, dziwię się, że pani Monika Tichy znalazła jakichkolwiek obrońców po lewej stronie sceny politycznej, która przecież ma frazesy zawsze na ustach pełne właśnie tego, żeby nie dyskryminować, żeby nie wykluczać, żeby nie używać mowy nienawiści. Wulgarny hejt, który wylał się przy okazji Strajku Kobiet pokazuje tak naprawdę, że to jest wszystko faryzejskie, że to jest hipokryzja, że jedno mówimy, a drugie robimy.”

Pro-aborcyjna aktywistka Monika Tichy przed sądem. Komentarz Krzysztofa Kasprzaka [całość]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.