Poseł Małgorzata Wassermann głosowała przeciw ustawie pro-life

Fundacja Życie i Rodzina przeprowadziła kolejną akcję w ramach kampanii „Sejm Bez Aborterów”. Tym razem miała miejsce pikieta w Krakowie, przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Pielgrzymi przybywający na uroczystości w Święto Bożego Miłosierdzia mogli usłyszeć z megafonu nauczanie papieża Jana Pawła II o aborcji i dowiedzieć się, że poseł Małgorzata Wassermann głosowała niedawno w Sejmie przeciw ustawie antyaborcyjnej.

Była kandydatka na urząd prezydenta miasta Krakowa Małgorzata Wassermann, obecnie posłanka partii Prawo i Sprawiedliwość, znajduje się na liście osób, które 7 marca 2023 głosowały za odrzuceniem obywatelskiej ustawy „Aborcja to zabójstwo”.

Małgorzata Wassermann

Bezpośrednio po odrzuceniu ustawy sygnowanej przez 150 tysięcy Polaków, poseł Małgorzata Wassermann odwiedziła studio Polsat News i dała swój komentarz: „Prawo aborcyjne w Polsce nie jest delikatne, jest dość surowe, a trzeba nie zapominać o tym, że poza ludźmi, którzy by tego nie dokonali, takimi jak ja, niezależnie od prawa, są ludzie, którzy mają inne poglądy. Ja bym chciała, żebyśmy w Polsce czuli się wszyscy na równi, wszyscy równo komfortowo. (..) Jednak nie wprowadzajmy prawa, które jest drakońskie, które na pewno nie będzie przestrzegane. (…) wiara, aborcja, eutanazja, to nie są problemy, którymi powinien na co dzień zajmować się rząd i parlament”. Cóż, widocznie dla posłanki Wassermann życie dzieci jest kwestią poglądów i można mordować, jeśli jest to dla kogoś komfortowe, a ochrona nienarodzonych jest problemem, którym nie powinien zajmować się parlament. Cóż więcej dodać: WSTYD, Pani Poseł! Podeptała Pani nauczanie papieża Jana Pawła II, którego obrońcę udawała Pani w Sejmie. Zlekceważyła Pani fundamentalne, ponadreligijne prawo naturalne – prawo do życia dla każdego człowieka.

Pełna lista posłów głosujących przeciw życiu dostępna jest na stronie www.SejmBezAborterow.pl

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.