Kraków. Poseł Małgorzata Wassermann głosowała przeciw ustawie antyaborcyjnej

Na rynku głównym w Krakowie pokazywaliśmy, że poseł Małgorzata Wassermann głosowała przeciw ustawie zwiększającej ochronę życia dzieci nienarodzonych.

Mieszkańcy Krakowa oraz turyści mogli zobaczyć baner, na którym informowaliśmy o tym, że parlamentarzystka partii reklamującej się jako prawicowa 7 marca 2023 głosowała za odrzuceniem obywatelskiej ustawy „Aborcja to zabójstwo”. Wkrótce po głosowaniu w wywiadzie dla Polsat News Wassermann zdradziła swoje podejście do fundamentalnych wartości: „wiara, aborcja, eutanazja, to nie są problemy, którymi powinien na co dzień zajmować się rząd i parlament”. Cóż za lekceważąca postawa wobec kwestii związanych z ochroną życia. Wstyd! Jest dokładnie przeciwnie niż mówi Wassermann. Zabezpieczenie prawa do życia i konsekwentne egzekwowanie tego prawa – to najważniejsze zadania parlamentarzystów. Nie można zasiadać w Sejmie i udawać, że najważniejszych problemów nie ma albo że może się nimi zająć ktoś inny. Małgorzata Wassermann odrzucając projekt „ATZ” poszła na rękę radykalnej lewicy, która tylko czeka na to, by posłowie zrobili jej miejsce do działania. Obecna aktywność środowisk aborcyjnych jest pokłosiem tego, jak głosował w marcu 2023 PiS.

Należy patrzeć politykom na ręce – na to jak głosują i co robią. To ważne, by w najbliższych wyborach głosować na tych, którzy swoimi działaniami potwierdzają gotowość obrony dzieci nienarodzonych przed aborcją. Lista posłów głosujących przeciw życiu dostępna jest na stronie www.SejmBezAborterow.pl – tym posłom nie można więcej ufać.

Poseł Małgorzata Wassermann

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.