Kraków apeluje o szybką publikację wyroku TK

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który likwiduje możliwość eugenicznego mordowania dzieci nienarodzonych w Polsce, wciąż nie został opublikowany w Dzienniku Ustaw. Ta zwłoka powoduje, że niepełnosprawne dzieci są nadal zabijane w polskich szpitalach.

Tłumaczenie Rządu, że orzeczenie TK „powinno zostać opublikowane niezwłocznie po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny uzasadnienia”, nie wynika z polskiego prawa. Bo nie istnieje przepis, który kazałby czekać z publikacją wyroku TK do czasu ogłoszenia jego uzasadnienia. Istnieje natomiast pilna potrzeba objęcia niepełnosprawnych dzieci nienarodzonych rzeczywistą ochroną, by już nie mogły być bezkarnie zabijane.

Kraków 2021. Pierwsza pikieta Fundacji ŻiR

Przypominaliśmy o tym  2 stycznia w czasie porannej akcji na placu Wszystkich Świętych w Krakowie. Pierwsza w 2021 roku pikieta wolontariuszy Fundacji Życia i Rodzina zgromadziła zwolenników rozszerzenia prawa do życia dla każdego człowieka. Również tego małego, bezbronnego i podejrzewanego o niepełnosprawność.

Staliśmy z banerem wzywającym Premiera RP do respektowania prawa, by wyrok TK wreszcie został opublikowany i wdrożony. Nie ma naszej zgody na lekceważenie Trybunału Konstytucyjnego i jego orzeczeń, szczególnie że w tym wypadku orzeczenie chroni dzieci nienarodzone przed eugeniczną selekcją i zabijaniem najsłabszych.

Premier czeka. Dzieci giną

Premier Mateusz Morawiecki, jako osoba decyzyjna, bierze na siebie odpowiedzialność za dalszy ciąg dyskryminowania dzieci ze względu na stan zdrowia. Dyskryminowania, które wprost skutkuje uśmiercaniem niewinnych ludzi.

Orzeczenie TK z 22 października 2020 r. mogło szybko podnieść rangę Polski jako kraju, w którym coraz bardziej respektuje się podstawowe prawo człowieka: prawo do życia. Będziemy w dalszym ciągu działać, by podniesiony (na razie w teorii) standard cywilizacyjny – odrzucenie eugenicznej selekcji dzieci – stał się ugruntowaną normą. By orzeczenie TK było opublikowane i przestrzegane w polskich szpitalach.

Trybunał Konstytucyjny w jedyny możliwy sposób zinterpretował zapisy Konstytucji RP. Jednak praktyka selekcji i eliminacji słabszych, rozbudowana w XX wieku przez Hitlera, nadal się odbywa. I będzie to trwało, dopóki Premier nie opublikuje orzeczenia TK w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej. Apelujemy więc do Mateusza Morawieckiego o uszanowanie Trybunału Konstytucyjnego i niezwłoczne ogłoszenie w Dzienniku Ustaw orzeczenia znoszącego aborcje eugeniczne. Każdy kolejny dzień czekania oznacza śmierć kilkorga dzieci.

Upominamy się o bezbronnych. Działamy i będziemy działać

Będziemy w dalszym ciągu przypominać o orzeczeniu TK w sprawie zniesienia aborcji eugenicznej, które czeka na opublikowanie. Dziwimy się, że Mateusz Morawiecki boi się tego zrobić.

Strach ten to droga donikąd – bo powoduje, że nienarodzone dzieci stały się ofiarą. Ich poświęca się dla „spokoju społecznego” i dla ograniczenia transmisji Covid-19 w czasie bezprawnych zgromadzeń zwolenników aborcji.

Mateusz Morawiecki z każdym dniem traci swój autorytet

Pozostawił nienarodzone, niepełnosprawne dzieci na pastwę tych, którzy nie mają skrupułów, by je zabijać. Będziemy w dalszym ciągu o tym mówić. Stajemy w obronie najmniejszych, najsłabszych ludzi, których prawo do życia kwestionuje bierność obecnego Rządu i Premiera.

Łączmy się wokół wspólnych celów i róbmy swoje

My zaś kontynuujemy działania pro-life i pro-family. Promujemy prawo do życia dla każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Pokazujemy, czym tak naprawdę jest aborcja. Będziemy walczyć o prawo rodziny do normalnego funkcjonowania, bez kłaniania się dziwactwom prezentowanym przez ideologię LGBT. Nie patrzymy na obecną koniunkturę w polityce, nie czekamy – po prostu działamy w obronie życia i rodziny.

Bez względu na chwilowe trendy wśród polityków, decydentów, opiniotwórców i ideologów – działamy, broniąc podstawowych wartości: życia, rodziny, naturalnej tożsamości każdej kobiety i każdego mężczyzny.

Do tego wspólnego działania zapraszamy ludzi, dla których najważniejsze prawo człowieka – prawo do życia – pozostaje fundamentem. Razem przeciwdziałajmy aborcji i eutanazji oraz naprawiajmy zło, które powodują. Razem przeciwstawiajmy się ideologii LGBT i niwelujmy zniszczenia  powodowane przez tą patologię. Łączmy się wokół wspólnych celów. Fundacja Życie i Rodzina zaprasza do współpracy.

Tekst: Dariusz Zawadzki


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.