Kosiniak-Kamysz chce powrotu do zabijania chorych dzieci – ruszyła kampania informacyjna Fundacji Życie i Rodzina

Posłowie PSL na czele z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem chcą przywrócenia aborcji eugenicznej. W okręgu wyborczym szefa PSL Fundacja Życie i Rodzina właśnie ruszyła z kampanią informacyjną.

„Wyborcy mają prawo wiedzieć co myślą i co robią wybierani przez nich politycy. To podstawa demokracji. Wierzymy w przejrzystość życia publicznego, dlatego od dzisiaj w Tarnowie i okolicach będziemy informować społeczeństwo o postawie ich posła. O tym, że chce przywrócenia aborcji eugenicznej w Polsce.” – powiedział Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

Kampania jest odpowiedzią na informację, że PSL złożyło projekt ustawy przywracającej możliwość zabijania niewinnych dzieci na podstawie podejrzenia gorszego stanu zdrowia. Do tego szef klubu PSL proponuje ogólnopolskie referendum w sprawie dopuszczalności aborcji. Zamiast chronić dzieci przed zabijaniem, chce pytać, czy je zabijać czy nie.

Władysław Kosiniak-Kamysz z zawodu jest lekarzem, więc jego powołaniem jest stać na straży ludzkiego życia. Tym bardziej przeraża fakt, że wraz ze swoją partią złożył projekt ustawy przywracający możliwość zabijania chorych pacjentów, zamiast ich leczenia lub otaczania opieką hospicyjną.

„Szef PSL Kosiniak-Kamysz chce przywrócić aborcję eugeniczną w Polsce!” – projekt jednego z banerów informacyjnych, które pojawiły się w Tarnowie

Wyborcy mają prawo wiedzieć co robi Kosiniak-Kamysz

Szef PSL został posłem z okręgu tarnowskiego – szczególnie konserwatywnego i przywiązanego do wartości katolickich. Tarnów i okolice zawsze były miejscem, gdzie obywatele szczególnie chętnie brali udział w akcjach w pro-life i masowo podpisywali się pod inicjatywami w obronie życia dzieci. Fundacja poinformuje, że wybrany przez nich do parlamentu reprezentant nie broni ich poglądów.

Kolejnym paradoksem jest fakt, że taki wniosek składa PSL, który mieni się głosem polskiej wsi (a więc niezwykle konserwatywnego elektoratu!). Tymczasem to właśnie Kosiniak -Kamysz postanowił przywrócić możliwość mordowania chorych dzieci, bo tego żąda Marta Lempart! Czy można wyobrazić sobie większą dwulicowość…?

Więcej informacji o inicjatywach Fundacji Życie i Rodzina znajdziecie na www.zycierodzina.pl

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.