Kontra w Warszawie. Prawda o aborcji kobiet

Warszawska pikieta zorganizowana podczas akcji Strajk Kobiet w samym Centrum Warszawy na popularnej Patelni przebiegła spokojnie. W ciągu nieco ponad godziny trwania zgromadzenia do wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina podeszło wiele osób, szczególnie młodych kobiet, które wyraźnie mówiły, że tzw. Strajku kobiet nie popierają.

Dziękowały także za naszą obecność z banerem pokazującym prawdę o aborcji, która zabija niewinne dzieci oraz z megafonem, z którego płynęły krótkie komunikaty demaskujące kłamstwa ruchu feministycznego. Hasła skandowane przez konferansjerki miały słaby odzew, a rozdawane przez nie ulotki koncentrowały się na chorobach przenoszonych drogą płciową. Po zakończonej akcji feministek pozostaliśmy na Patelni pokazując  tłumom przechodniów baner z zabitym dzieckiem.

Poniżej prezentujemy dwa krótkie filmy oraz fotorelację ze środowej akcji:

Warszawa_film1

Warszawa_film2

[masterslider id=”16″]

Agnieszka Januszewska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.