Kolejna oskarżona! Prokuratura Adama Bodnara mści się za obronę życia

Widzimy wyraźnie, że Prokuratura Adama Bodnara mści się za obronę życia! Kolejną oskarżoną w sprawie interwencji w Ministerstwie Zdrowia jest Laura Lipińska.

Laura Lipińska to kolejna osoba, którą ściga Prokuratura Rejonowa Warszawa – Śródmieście za udział w interwencji w Ministerstwie Zdrowia 29 sierpnia 2023 r. Wcześniej to samo spotkało Kaję Godek. Organy ścigania bardzo spieszą się, żeby karać za walkę o życie dzieci nienarodzonych. Laura wraz z kilkoma innymi pro-liferami została przybrana do asysty poselskiej przez posła Grzegorza Brauna. Pro-liferka niedawno otrzymała wezwanie do stawienia się na Komendzie Rejonowej Policji w Warszawie za przestępstwo z art. 193 §1. K.K.

Cóż za czasy, że zamiast ścigać tych, którzy mordują bezbronne dzieci w łonach matek, ściga się tych, którzy stają w obronie najmniejszych. Tymczasem zespół prof. Krzysztofa Czajkowskiego nadal łamie prawo utajniając swoje obrady i przygotowując listę, które dzieci będzie można abortować.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.