Klub Inteligencji Katolickiej w Białymstoku apeluje do posłów: uchwalcie #ZatrzymajAborcję!

Członkowie Klubu iInteligencji Katolickiej w Białymstoku zgromadzeni na Walnym Zebraniu w dniu 7 marca 2018 r. apelują do Państwa Posłów i Senatorów o niezwłoczne wznowienie prac legislacyjnych nad obywatelskim projektem ustawy „Zatrzymaj aborcję”.

Przypominamy, że 30 listopada 2017 r. do Sejmu wpłynął obywatelski projekt ustawy „Zatrzymaj aborcję”. 10 stycznia 2018 roku po pierwszym czytaniu został skierowany Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, z zaleceniem zasięgnięcia opinii Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Od tego czasu w tej sprawie nic się nie dzieje.

W Polsce w dalszym ciągu trwa dramat zabijania dzieci w łonie matek. Ten nieludzki akt odbywa się nadal w majestacie prawa, w imię okrutnej ideologii unicestwienia dzieci, u których zachodzi podejrzenie choroby lub niepełnosprawności. W naszym państwie nie może być na to zgody. Należy przywrócić szacunek dla życia każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Powinien on być bezwarunkowy, a nie zależeć od arbitralnego uznania. Człowiek staje się w momencie utworzenia nowego genomu.

Szanowni Państwo Posłowie, wszystko jest w Państwa rękach. W trosce o wartość najwyższą, jaką jest życie człowieka, domagamy się jak najszybszego i pozytywnego zakończenia prac nad ustawą „Zatrzymaj aborcję”. Oczekujemy, że niezwłocznie wejdzie ona w życie, chroniąc najsłabszych – nienarodzone dzieci.

Szanowni Państwo, tu nie chodzi o drugorzędne sprawy. Tu chodzi o życie ludzi, którzy sami bronić się nie mogą.

Odkładając prace legislacyjne nad tym projektem ustawy bierzecie Państwo los tych dzieci na własne sumienie.

Uchwała Nr 7 Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego Klubu Inteligencji Katolickiej w Białymstoku w sprawie wznowienia prac legislacyjnych nad obywatelskim projektem ustawy „Zatrzymaj aborcję”
z dnia 7 marca 2018 r.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.