Klinika aborcyjna okalecza kobiety, utrudnia ratowanie ich życia

Klinika aborcyjna

Amerykańska klinika aborcyjna Hope Clinic w stanie Illinois słynie nie tylko z mordowania dzieci, ale również z tego, że okalecza kobiety. W ostatnim czasie placówka jest znana z jednego z najwyższych wskaźników powikłań po aborcji. Wyszło też na jaw, że utrudniała pracę dyspozytorom pogotowia ratunkowego.

Zatajanie prawdy na pogotowiu

22 maja br. amerykańska organizacja pro-life Operation Rescue zaprezentowała nowy raport. Przekazała w nim, że na pogotowie złoszono, iż 31-letnia kobieta miała po przeprowadzeniu aborcji ,,silniejsze niż zwykle krwawienie”. Oczywiście, osoba z personelu kliniki, która wykonywała telefon, nie podała przyczyny krwawienia. To dlatego, że nastąpiło ono w wyniku przekłucia macicy podczas procedury zabijania dziecka. Kobiety korzystające z Hope Clinic często padają ofiarą podobnych powikłań.

Co więcej, obecni na terenie kliniki obrońcy życia zgłosili, że tego samego dnia widzieli w placówce doktora-aborcjonistę – Davida Eisenberga. Ginekolog znany jest z dokonywania aborcji w zaawansowanym stadium ciąży.

Klinika aborcyjna okalecza kobiety i tuszuje sprawę

Tak jak klinika w Illinois ma to w zwyczaju, dzwoniący na pogotowie pracownik starał się ograniczyć interakcję z dyspozytorem do minimum. Aborcjoniści za wszelką cenę chcą uniknąć podawania dalszych szczegółów na temat stanu pacjenta, co wskazuje, że udają tylko troskę o życie i zdrowie kobiet. Jednak im więcej szczegółów posiadają ratownicy medyczny, tym lepiej są przygotowani do postępowania z pacjentem. I tym większa szansa, że pacjent uzyska kompleksową opiekę medyczną.

W rzeczywistości kiedy dyspozytor pogotowia ratunkowego zaczął zadawać więcej pytań, aby określić stan pacjenta, dzwoniący aborcjonista nagle stwierdził, że stan krwawiącej kobiety jest ,,stabilny”.

Sytuacja w Hope Clinic to nie pierwszy przypadek, gdy klinika aborcyjna okalecza kobiety. Jednak fakt, że próbowali zatuszować, co stało się z matką zabitego dziecka, jest zatrważający nawet dla zwolenników aborcji.

Omijanie wymogów bezpieczeństwa

Nic dziwnego, że ta sama klinika zwróciła się do Departamentu Zdrowia Publicznego stanu Illinois (IDPH) z nietypowym wnioskiem. Chodziło o zezwolenie na ominięcie standardów bezpieczeństwa dla ambulatoryjnych ośrodków chirurgicznych. Na szczęście urzędnicy odrzucili prośbę.

Nie tylko dzieci są ofiarami

Podsumowując, odpowiedzialność i przejrzystość nie są mocną stroną kartelu aborcyjnego. Za całą branżą, której zależy na zabijaniu dzieci, kryje się okropna prawda. Prawda o tym, co dzieje się z niezliczoną rzeszą kobiet – nie licząc oczywiście ich dzieci. Klinikom aborcyjnym nigdy nie chodziło o zdrowie i życie kobiet. Chcą tylko zbijać kapitał, kosztem trwałego okaleczenia i pozbawiania życia najmniejszych i najbardziej bezbronnych.

Tekst: Anna Pałczyńska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.