Każde uratowane życie to kolejny krok – pikieta w Krakowie / styczeń 2020

Druga pikieta Fundacji Życie i Rodzina w 2020 roku odbyła się wieczorem 7 stycznia na uczęszczanym przez wielu ludzi pl. Wszystkich Świętych. W Nowy Rok z reguły wkraczamy z nadzieją, że to, co złe i niechciane, odejdzie do przeszłości razem z rokiem już minionym. Niestety, aborcja nie pozostaje wyłącznie złym wspomnieniem, lecz w zastraszającym tempie i skali pochłania kolejne ofiary…

Według światowych statystyk aktualizowanych w czasie rzeczywistym, dostępnych na stronie www.worldometers.info/abortions, w ciągu jednego dnia na całym świecie w wyniku tzw. „prawa wyboru” ginie ok. 125 tysięcy dzieci. Oznacza to, że w ciągu pierwszego tygodnia Nowego Roku z rąk aborterów śmierć poniosło ok. 875 tysięcy maluchów. W Polsce w wyniku tzw. legalnej aborcji ginie średnio troje dzieci każdego dnia (w zdecydowanej większości są to zabójstwa z przesłanek eugenicznych). Wszystko to oznacza, że nie możemy zaprzestać informowania ludzi czym jest tzw. „zabieg” i jakie są jego efekty.

Przechodnie, konfrontowani z trudną prawdą, reagują w dwojaki sposób. Jedni okazują poparcie i aprobatę dla naszych działań, dziękują za podjęty trud w obronie dzieci nienarodzonych. Inni z kolei krytycznie odnoszą się do naszych działań uznając je za niestosowne lub bezsensowne. Tak się dzieje podczas każdej pikiety. Mimo że nasza batalia o życie tych najmniejszych jest trudna. To jednak każde uratowane dziecko nadaje niezaprzeczalny, głęboki sens naszemu działaniu, które będziemy kontynuować w bieżącym roku i w latach następnych.

tekst: Katarzyna Uroda

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.