Katarzyna Kotula vs. Ks. Mirosław Matuszny – kolejna rozprawa w sądzie

Aborcjonistka Kotula vs. ks. Mirosław Matuszny

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w sądzie spotkali się oko w oko agresorka oraz nękany przez nią kapłan. Sprawa dotyczy udostępnienia na Facebooku antyaborcyjnej grafiki. Ksiądz odważnie broni życia dzieci i wzywa, by dać świadectwo. Wyrok za tydzień – prosimy o modlitwę!

„Czas kiedy musimy dawać świadectwo, tak na prawdę dopiero nadchodzi. Nie lękajmy się! Dziś niezabieranie głosu, nieodzywanie się w ważnych kwestiach, czy niestawanie po stronie najbardziej bezbronnych, oznacza poważnych grzech zaniechania” – mówi ks. Mirosław Matuszny.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

„Miało nie żyć” to dokument o aborcji w Polsce. Nazwany już przez widzów „Niemym krzykiem”

10 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.