Ruszyła kampania TelefonDoPremiera.pl

Rząd rozpoczął rozkręcanie kolejnej fali paniki wokół pandemii. Adam Niedzielski planuje kolejną falę zakażeń i namawia do przyjęcia czwartej dawki szczepionki. Fundacja Życie i Rodzina rozpoczęła kampanię „Telefon do Premiera” zachęcającą Polaków do dzwonienia do Premiera Mateusza Morawieckiego i jasnego powiedzenia Mu: Nie dla lockdownu! Nie dla szczepionek z aborcji!

Minister Zdrowia planuje kolejną falę

Minister Zdrowia w środku lata rozpoczął kampanię procovidową. Wszystko to, gdy Polacy cieszą się wakacjami, a większość krajów zniosło wszelkie obostrzenia, przymus testowania i kwarantanny przyjazdowe.

Polacy wciąż są naciskani i przymuszani, by szczepili się preparatami, które korzystają ze zbrodni aborcji. Wszystkie szczepionki na Covid-19 były opracowywane, testowane i/lub produkowane przy użyciu linii komórkowych z tkanek pobranych z zabijanych dzieci.

Ostatnie 2 lata pokazały, że Polacy nie mogą być pewni niczego, dlatego widmo nałożenia ponownych obostrzeń i ograniczeń na społeczeństwo jest wciąż realne. Społeczeństwo ma dość siania propagandy strachu.

Pokłosiem polityki lockdownowej jest największy od lat kryzys gospodarczy, upadek przedsiębiorstw i nadchodząca recesja. Przedsiębiorcy mają dość niszczenia ich firm i obciążania polskiej gospodarki kolejnymi kosztami związanymi z kampaniami szczepionkowymi.

Telefon do premiera – zadzwoń już dzisiaj!

Polacy nie mogą zgodzić się na kolejny cyrk covidowy i szczepienia preparatami z aborcji. I dlatego ruszyła akcja „Telefon do Premiera”. Chcemy jasno powiedzieć: NIE DLA LOCKDOWNU! NIE DLA SZCZEPIONEK Z ABORCJI!

Przygotowaliśmy stronę www.TelefonDoPremiera.pl na której można znaleźć numery telefonów oraz jasno wypunktowane żądania obywateli. Wejdź i zadzwoń, niech władza wie, co sądzą mieszkańcy Polski.

Telefon do Premiera

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.