Kaja Godek: Nie będziemy prowadzić akcji za aborcją

Ministerstwo zgłasza pretensje do materiałów, które my produkujemy. Gdybyśmy uwzględnili uwagi Ministerstwa, to de facto będzie to oznaczać zmianę działalności statutowej Fundacji Życie i Rodzina – podkreśliła Kaja Godek w rozmowie na kanale telewizji wRealu24.

„Reakcja Ministerstw na to, że prowadzimy akcję w obronie życia ukraińskich dzieci jest szokująca tym bardziej, że nie wiemy nic o tym, żeby były jakiekolwiek interwencje w stosunku do grup proaborcyjnych, które kursują między Ukrainkami i namawiają do aborcji ( z tych przesłanek, które w Polsce obowiązują i również poza prawem, bo proponują aborcję dzieci niechcianych). Robi to Aborcyjny Dream Team i różne inne organizacje feministyczne. Robią to jawnie – jak wejdziemy na profile w mediach społecznościowych tych organizacji, to widać, że nie ma żadnego skrępowania. One tłumaczą na język ukraiński wezwania do tego, żeby abortować dziecko i zamieszczają to na swoich profilach.”

Obejrzyj całą rozmowę „Ministerstwo chce promowania aborcji przez fundację prolife! Kaja Godek wRealu24”

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.