Kaja Godek: Aborcja nie jest nigdy potrzebna jako środek do ratowania życia

Histeria, którą rozpętują aborcjoniści, służy im wyłącznie do tego, żeby atakować ochronę życia i udowadniać, że powinno się ochronę życia znieść. Ale przecież w państwach, w których aborcja jest legalna, kobiety również umierają podczas ciąży ze względu np. na błędy lekarskie. Polskie przepisy nakładają na lekarzy obowiązek ratowania życia kobiety. A to, z czym mamy do czynienia w ostatnim czasie, to jest wielka kampania dezinformacyjna ze strony aborterów, którzy rozsiewają plotkę o tym, że lekarze nie powinni ratować życia kobiety, jeżeli jest zagrożone.

„Aborcja nie jest nigdy potrzebna jako środek do leczenia albo ratowania życia. Ona jest celowym zabiciem dziecka. Jeżeli wdraża się procedury [dla ratowania życia matki], które mogą [przy okazji] zrobić krzywdę dziecku, to nie jest to aborcja.” – podkreśla Kaja Godek.

OBEJRZYJ: Godek MOCNO: Krew na rękach lewicy. Znowu kłamią o śmierci kobiety

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.